Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szerettetek már bele örömlányba?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 18:11
 1/4 anonim válasza:
71%

Igen

Tyrion Lannister vagyok

2014. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy szó szerint nem,de r*bancokba már gyakran :/
2014. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én igen! Ő vette el a szűzességem, még azóta is hozzá járok, szinte minden pénzem ráköltöm, de nem érdekel, szeretem őt!
2014. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ez igaz, akkor te full hülye vagy utolsó,, bár elvileg már kellet volna hogy legyen egy pillanat amikor ráébredsz, hogy mennyi pénzt öltél bele, és abból mennyi minden jobbat tudtál venni..


de lehet neked ez kimaradt, és nem történt valami olyan dolog ami erre rávilágított volna. De gondolj bele gondolom, lehet 10-20ezer? 1 óra? na hát, voltál nála mit tudom én [ezek szerint sokszor] 100-szor! bumm.. na akkor az máris 2 millió forint a hónapok/évek alatt.


Ami urva sok pénz, ha ingyen járnál hozzá mert annyira bírjátok egymást, akkor kit izgat, te dolgod,, hát, igazából így is, de baromi rossz úton jársz ezzel. És mondom te dolgod, ahogy látod még a prostit se szóltam meg, de hülye módját választod a pénzed elszórásának.

2014. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!