Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyi ideig voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi ideig voltatok szerelmesek egy lányba? Mennyi volt a leghosszabb? Minek a hatására szerettetek ki belőle? (utolsóra nem muszáj válaszolni)

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
kb amig megdugtam
2014. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 éve szeretem.
2014. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
17 év ... és elég sokat tett érte, hogy kiszeressek belőle ..
2014. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# nem te voltál szerelmes hanem a farkad

többiek: köszönöm. jöhetnek még:)

2014. júl. 10. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eddigi leghosszabb három és fél év volt.


A végén nem bírtam tovább, elmondtam neki ezt az egészet, jól elbeszélgettünk, nagyon kedves és korrekt módon, de visszautasított, mert volt barátja (persze erről én korábban nem tudtam...). Nagyjából fél év kellett ahhoz, hogy megközelítőleg teljesen túl tudjak lépni rajta, azóta viszont nagyon jó barátok lettünk, és ez így van jól.


19F

2014. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 év és még mindig!
2015. jan. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!