Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodik fel egy férfi, ha a barátnője is rámosolyog másra, amikor ő meg orrba-szájba csajozik?

Figyelt kérdés
Én vagyok a barátnő, és nem flörtöltem, csak egy régi is merősömmel váltottam pár szót. A pasim viszont mindenkivel flörtöl, sőt, ha úgy van meg sem ismer, és úgy tesz mintha független lenne.
2014. júl. 14. 11:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
mert egy patkány
2014. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny. Pedig a kapcsolat alapja a bizalom, én se olvasom el a barátnőm üzenetváltását.
2014. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre: Mert egy hülye hipokrata, aki azt hiszi, hogy a pénisze körül forog a világ.

Tanács: Szabadulj meg tőle! Kell attól több, hogy nem ismer meg???

2014. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

hát nem tudom én a helyedben nem tolerálnám ezt a számomra gusztustalan életvitelt, de ha neked megfelel és nem bánt akkor sok boldogságot, csak akkor sajnos ezt is el kell viselned...féltékeny...


21F

2014. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Persze, h bánt.

A féltékenységet azért nem értem, mert ő tényleg csajozik... akkor valószínűleg nem szeret, de ha nem szeret, akkor mit érdekli, h kivel beszélek?

2014. júl. 14. 11:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pasik akik a féltékenységet nagyon túlzásba szokták vinni. Én párom is féltékeny sokszor csak egy mosoly miatt is már kezdi a dolgot de ő szerencsére tud uralkodni magán mert tudja jól hogy nekem nagyon fontos és imádjuk egymást. Persze nekem annyiból könnyebb hogy tudja jól hogy sok fiú barátom van, mert fiús iskolába jártam ahol kevés lány volt csak, és tudja jól hogy nem az a fajta vagyok aki lefekszik mindenkivel és szerencsére a barátom is jóba van nagyon sok lánnyal és így kvittek vagyunk mert ő is sokat beszélget lányokkal neki is sok lány barátja van és tudom jól hogy nincs köztük semmi olyan mert a barátom egy nagyon jó ember és félénk is a csajozásban mert engem alig mert leszólítani és csak 3 hónap után vette rá magát arra hogy leszólítson pedig egy helyen dolgozunk mindennap többször találkoztunk és a kezdetek óta mosolyogva köszöntünk egymásra meg adtuk a jeleket de nem mert lépni, meg persze én sem :D
2014. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
pasid egy népi motívumokkal díszített agyagedény!
2014. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret téged, szóval ne is reménykedj, sose fog tisztelni. Ő valószínűleg birtoklási vágyat érez irántad, nem szerelmet vagy szeretetet. Megéri neked így együtt lenni vele?
2014. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ramcsiii ***** válasza:

Hát megmondanám neki hogy bekaphatja..Ő flörtöl mással,te eltűröd..és még neki áll felljebb?!

Egy paraszt,semmi több! És ez nagyon durva hogy Úgy tesz mintha idegenek lennétek..Lekevernék neki egyet-kettőt!

2014. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Általában az a válasza, h képzelődök, és félreértem.

néha már nem tudom, h mit gondoljak. az is felmerült bennem, h rosszul ítélem meg a szituációkat.... De akkor sem kell nekem esni, én sem indulatosan kérdezek meg dolgokat.

A szakítás nekem is megfordult a fejemben

2014. júl. 14. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!