Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba! Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Teljesen belezugtam az osztálytársamba de ő nem tulságosan érdeklődik irántam és csak barátként néz rám.Szerintem már világosan a tudtára adtam hogy nekem tetszik de állitolag van baratnője.Már megprobáltam elfelejteni de nem működik mert naponta 7 órán keresztűl látom és ott ül mellettem fél méterre.Szerintetek mit csináljak? 15/L
2010. jan. 8. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg!
2010. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szedd fel..;) és az előzőnek igaza van..:D keress rá alkalmat, és kapd le..;)az mindet megértet vele..:D
2010. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal kezdeni sosem szerencsés... 15 évesen, valószínűleg hamar kiégne a kapcsolatotok, és az elkövetkezendő években meg kellemetlenül arra emlékeznétek vissza, hogy valamikor együtt voltatok és most az van ami... Ráadásul központi téma lennétek az osztályban! Egy szakítás mindig fájdalmas, és szörnyű elviselni úgy, hogy utána minden nap ott ül melletted...
2010. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

igen én is így gondoltam mint az utolsó válaszoló de még 5év elteltével is solkat gondolok rá,pedig volt már közünk egymáshoz...úgy látszik ez sem elég.

Ha nagyon szereted sztem is próbálkozz be nála! Ha mégsem jönne össze akkor se bánd:) És ne foglalkozz másokkal

19/L

2010. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, van barátnője és ha nincs is akkor is egy osztályban cinkes
2010. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Osztálytárssal járni necces. Én a gimi utolsó évében ismerkedtem meg a barátommal, aki az osztálytársam volt. Olyan valószínűtlennek tűnt, hogy szeressük egymást, addig igazából csak ő epekedett értem. Titokban tartottuk az egészet egészen az értettségi végéig. Voltak kapcsolatok az osztályon belül persze, de ezeket a nagyon kedves osztálytársak szétszaggatták. Addig nyaggatták és szekálták őket, míg gallyra nem ment a kapcsolatuk.


Szerintem, ha a srácnak van barátnője, akkor hagyd a fenébe az egészet. Nem éri meg belekavarni egy kapcsolatba. Én már megjártam, amikor segíteni akartam és beleszóltam. Aztán a hibás is én lettem, amikor szakítottak. Két barátot vesztettem el akkor. Barátnőm meg évekig szerelmes volt a padtársába. Amikor lett barátja akkor is és a barátját az őrületbe kergette mert mindig a másik pasiról beszélt és a sulidiszkóban örökké vele akart táncolni és táncoltak is. A srácnak barátnője volt, de amikor szakítottak a csajjal, akkor a barátnőm is szakított a barátjával. De nem jöttek össze, mert a srácnak nem tetszett a barátnőm, csak barátként kezelte, szimpatikus voltak egymásnak és ennyi.


Ha akarod el tudod felejteni azt a srácot. Nekem is volt plátói szerelmem, aki iránt évekig epekedtem iránta hasztalanul. Tudta, hogy tetszik nekem és semmit nem akart tenni. Nem jöttem be neki, csak kedvelt és nem akart megbántani. Szar érzés volt, de aztán próbáltam másra gondolni, mást csinálni és aztán lassacskán sikerült elfelejtenem. Néha még mindig gondolok rá, de már nem úgy ahogy régebben.

2010. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat...leccy kort is irjatok hozzá
2010. jan. 10. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!