Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek a páromnak?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 hónapja hogy járok egy srácal. Elötte 1 éve legeslegjobb haverok voltunk aztán mind2en többet keztünk érezni egymás iránt és szülinapomon össze jöttünk. Megszeretném lepni egy különleges ajándékkal. Amit én magam készitek neki. Tudnátok segiteni? Mert egyenlöre nincs konkrét ötletem hogy mi legyen az.


16 éves vagyok,és a párom az osztálytársam :)


2014. júl. 15. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy adag csöpi kutyatápot.
2014. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Misa-chan55 ***** válasza:

Ha a legjobb baratod volt most meg a szerelmed akkor hogy nem tudsz ajandekot venni neki..?

Keszittes tortat ra a fenykepeteket meg valamit csinalj ami arra a napra emlekeszteti amikor osszejottetek.

2014. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hónapra semmit.
2014. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az 1 hónapra akarok neki adni valamit hanem csak ugy kedvességböl. igen régota ismerem tudom miket szeret.. csak meg akartam kérdezni hogy tudtok e valami jo ötletet hátha neketek más is az eszetekbe jut ami mondjuk nekem nem.. és azt hittem értelmesebb válaszokat fogok kapni..
2014. júl. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!