Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen fiú aki ilyet ír az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiú aki ilyet ír az csak a szexre megy?

Figyelt kérdés
Személyesen még nem is látott, még nem találkoztunk, de már felvetette egy közös fürdőzés lehetőségét.
2014. júl. 15. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
duplikált kérdés, igen valószínűleg arra :D
2014. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Strandolás? Vagy fürdőszobai fürdőzés? Nem mindegy!
2014. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez már volt. Még mindig arra megy.
2014. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fürdőszobai fürdőzésre írta.
2014. júl. 15. 07:47
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem biztos hogy csak a szexre megy. Attól függ milyen ember és te hogyan állsz hozzá. Viszont hogyha tényleg arra megy és te nem értesz a jelekből akkor a végén ne hibáztasd. Amúgy még mindig jobb 1000x egy ilyen pasi mint egy olyan aki fűt fát ígér beleéled magad majd miután megvoltál neki otthagy összetört szívvel.
2014. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak messziről van nagy szája!Ha véletlenül mégis belemennél,tuti visszakozna:)
2014. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos... Én még durvábbakkal is szoktam poénkodni.
2014. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért nem biztos?
2014. júl. 15. 09:28
 9/10 anonim ***** válasza:
a világon csak 1 dolog biztos...
2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert mondom, én sokkal durvábbakkal is szoktam poénkodni, amit valaki ért, valaki nem. Nem értem, hogy egy netes társalgást miért kell vér komolyan venni, mikor annyira komolytalan az egész...
2014. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!