Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap még velem volt.Este szakít velem.Ma már mással van :D

így kell lezárnia egy egy éves kapcsolatot.Azért bennem lett volna annyi gerinc,hogy legalább 2 napot várjak,ha már tényleg nem bírom :)(16/L)

Ötletek,hogy mit csináljak a nyáron?18/F



#ex #szakadár #életet nem tisztelő
2014. júl. 13. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
parti, pasi... meg amit kitalálsz
2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj
2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos láttam már ilyet. És sajnálom. Amiben vagy, az a szerelmi bánat iskolapéldája, nincs mit mondani rá, csak azt, hogy sajnálom. És hogy egy csomó nagy romantikus sztori ezzel az állapottal kezdődik. Szóval járj nyitott szemmel, és szép nyarat! :)
2014. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv én pl sátorozni szoktam a barátokkal, idén is eddig 3 hetet sátoroztam és még megyek is pár hétre...

Hidd el jó buli, még ha a városiak nem is élveznék...

2014. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van aki évekig sír, van aki jövő héten csajozik be és van akinek már akkor is van csaja amikor szakít. Ez van. Ez mind drámai helyzet és még csak nagy különbség sincs köztük.
2014. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nos igen,ez a szakítás nem lepett meg,csak azon lepődtem meg,hogy egy napot sem hagyott ki,holott korábban azért szakított velem mert 2 pasija között nem volt egyedül.
2014. júl. 13. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
azért is szerzett ilyen gyorsan csajt, hogy azt mutassa neked, hogy már túl van rajtad, de ezzel csak magát járatja le :D
2014. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én,a kérdező srác vagyok és a volt barátnőm szerzett pasit magának :D és igen,kicsit ku rvnának tartja mindenki.
2014. júl. 13. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!