Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyek úgy mintha tetszene ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek úgy mintha tetszene ez az ötlet? A barátomnál beakadt a lemez.

Figyelt kérdés

Barátommal elköltöztünk Pestre egy éve és rájött hogy utálja. Vissza akar költözni Győrbe és a régi munkahelyét akarja. Nekem Pesten van a munkahelyem és gyűlölöm a gondolatot is hogy Győrbe menjek. Nem a várossal van a bajom, szép és tetszik de nagyon sok rossz élményt szereztem amíg ott éltem. Amikor eljöttünk Pestre megfogadtam hogy többet oda nem megyek vissza és most barátom arra kér hogy hagyjak el mindent és költözzünk vissza :( Ez azért nonszensz mert 100% biztos hogy már nem fogja visszavenni a régi főnöke, de őt ez sem érdekli csak legyünk ott legalább és majd lesz valahogy.

Neki olyan Pest mint nekem Győr. Egy hónapja lefekvés előtt, nap közben is csak a visszaköltözésről beszél és nekem elfogyott a türelmem, leordítottam szegényt hogy hagyja abba, úgyse lesz semmi ebből.

De csak szüntelenül folytatja az álmodozást. Nem akarom őt többé bántani, ha már se az értelmes beszéd se a nyomatékos érvelés nem számít. Most úgy teszek mintha nem érdekelne a téma, de ő még mindig lankadatlanul dumál arról hogy milyen jó lesz ismét Győrben. (Ahová egyikünket se fűz már semmi)

Kezd felőrölni engem ez a dolog. Ha már meghallom "Győr" kiráz a hideg és el van cseszve a napom.

Tegyek úgy inkább mint aki beletörődött és hagyjam hogy magától jöjjön rá hogy Győrben már semmi keresni valónk sincs?


2014. júl. 15. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
más vidéki város persze szóba se jöhet nála
2014. júl. 15. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele
2014. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt normálisan meg kell beszélni...

adj neki Pesten egy helyet amit szerethet ami a ti közös helyetek, egy pad egy fa akármi...de oda kötődjön, te juss róla eszébe...akkor talán nem vágyik vissza majd Győrbe...


21F

2014. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nem igazán van jövője.
2014. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vissza. Miért dobnál el egy életet azért, mert a pasidnak nem tetszik a jelenlegi helyzet. Van munkád, imádsz Pesten élni. Ráadásul, ahogy írod, még nem is tudja mit fog dolgozni, és neked is csak a bajt okozza. Mond el neki érthetően, hogy te nem mész.Vagy megy nélküled, de akkor végeztél vele, vagy ittmarad és hozzászokik. Ér annyit az a pasi, hogy az álmaid odadobd, azért mert neki semmi se jó?
2014. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
te ne menj vissza, hanem mondd meg neki h kérdezze meg a főnököt, h visszaveszi-e. mivel szted nem lesz a válasz, így megnyugodhatsz, mert ott nem veszik vissza, munka nélkül meg nem tengődhet, nem?
2014. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas, mégis mi a fenét csinálna Győrben, ha nem talál azonnal munkahelyet? téged meg csak elrángatna, mikor biztos helyed van itt

én otthagynám ezt az idiótát

vagy menjen egyedül, valami csak lesz pl. az h visszajön Pestre

komolyan mondom, hogy más örülne, ha lenne munkája, pasid meg jó dolgában nem tud mit kezdeni

2014. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek. Azt hittem inkább olyan válaszokat fogok kapni hogy ne hisztizzek vagy miért nem megyek vele ha tényleg szeretem. Ő ezzel jön hogy össze kell tartanunk. Már kezdtem azt hinni hogy én vagyok az önző. Visszarángattatok a realitás talajára.
2014. júl. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!