Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu 25, Csaj 15. Velemenyek?

Figyelt kérdés
En avgyoka fiu es szerintem elegge nagy a kulombseg,de meg is olyan jol elvagyunk...Korahoz kepest sokal ertelmesebb mint a tobbiek.Nem csak szexre kellene.Irjatok valamit.

2014. júl. 15. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
komolytalan szerintem, te is és ő is teljesen más helyzetben vagytok a korotok miatt
2014. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást, akkor nem gáz.
2014. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a csaj 12 volt en 15 es szetmentunk a kor miatt... meg most is nagyon szeretem ot, es probalom megszerezi most, 15 lesz szeptemberben en 17 vagyok
2014. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb-utóbb szembesülni fogsz vele,hogy bár valamilyen oldalról érett, általánosságban azonban mégsem az. Így nem jósolnék nektek hosszú kapcsolatot, bármennyire nem a szexről szólna.
2014. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a jozan eszem veletek ert egyet..
2014. júl. 15. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a helyesírásodból és a fogalmazásodból ítélve agyilag ő az idősebb...
2014. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez sok egy ilyen idős lánynál

meg lehet próbálni ha jól elvagytok, de egy idő után elég valószínű hogy nem működne emiatt

2014. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok :) Szerintem egyáltalán nem gáz, ha szeretitek egymást :D
2014. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én voltam hasonló helyzetben 15 évesen. ha már most 25 évessel jár, mert a korosztályban csak idiótákat talált, akkor nem hiszem hogy sokáig együtt maradtok, mert ne haragudj, de szerintem te most élted meg a " tudásod csúcsát" ő pedig tovább fejlődik és túlnő rajtad.. nem feltétlenül szexről beszélek.. akik idősebbekkel járnak, mindig az újat és a felfedeznivalót keresik, ha te nem vagy úgymond fejlődőképes, pár hónapot saccolok nektek
2014. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy érett felnőtt "férfi" nem a kislányok között keresgél, úgyhogy valószínűleg problémáid lehetnek a korosztályodbeli nőkkel. Valószínűleg félsz, bizalmatlan vagy, valahol belül gyerek, félsz felnőni így keresel magadnak egy hozzád hasonló gyereket aki megért, akinek nem kell megfelelni, elfogad egyszerűen.

Egy 15 éves kislánynak fogalma nincs az életről, anyuci-apuci ellátja, míg egy huszon túli nő/férfi már ideje hogy lassan a saját lábára álljon, legyenek tervei, céljai amikért dolgozik, küzd.

Egy normális huszas felnőttnek igényei vannak (nem elérhetetlenek), és nem az, hogy egy gyerekkel lógjon.

Szerintem könnyebb neked ez, ahol nem kell megfelelned semminek, mert egy ilyen kislány nem vár semmit, pár szép szótól is elálél, míg egy korodbeli vagy picit idősebb nő már komoly és tudja, hogy mi, hogy működik a világban.

2014. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!