Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan "szakít"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan "szakít" minden kis hülyeség miatt, hogy tudnám elérni, hogy ezt abbahagyja?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, de ez az egy dolga már az agyamra megy. Ha összeveszünk valamin, a vita hevében azzal zárja a veszekedést, hogy "akkor ennyi". Vagy "akkor sok boldogságot mással". Aztán meg pár óra múlva ő keres engem, mintha mi se történt volna. Sőt, ha felhozom, akkor még ő sértődik meg, hogy "azt hittem örülni fogsz, hogy felhívtalak".


Hogy tudnám erről leszoktatni?


2014. júl. 15. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sehogy egy idióta
2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy hogy egyszer eljátszod ezt vele TE!
2014. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdjétek el másképp kezelni ezeket a nézeteltéréseket, valahogy vezessetek be valami új módszert, vagy szót vagy kis figyelemfelhívó dolgot, hogy ne veszekedjetek, hanem higgadtan beszéljtétek meg :)
2014. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy dobd ki. #2. Voltam
2014. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy szépen szakítasz vele. És akkor többé nem tudja ezt eljátszani vele.

Ha hagyod és mindig ő jön vissza hozzád, kénye kedve szerint fogja ezt a hülye játékot folytatni. Most vagy közlöd vele, hogy abbahagyja, vagy a következő szakítás után vége. Nincs visszaút. És akkor gondolkozhat. De ez egy önző poetsch, rúgd ki a francba, és szopasson más lányt.

2014. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legkozelebb ezt mondja, mondd meg neki, hogy

akkor most ulj le es gondold vegig, mi lenne ha 2 nap mulva nem johetnel vissza... tenyleg szakitani akarsz? Mert akkor ne gyere vissza... ha nem akarsz szakitani, akkor meg ne mondj ilyet!

2014. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

magától biztos nem fog változtatni

próbáld meg vele megbeszélni, hogy egy vitát nem lehet azzal zárni hogy jó, akkor most szakítotok és csak akkor mondjon ilyet ha tényleg komolyan gondolja

2014. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még bocsánatot sem kér? Te légy hálás, hogy kegyeskedik felhívni? Szerintem egyszerűen fogd a szaván és ne engedd vissza.
2014. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!