Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kizaro ok lenne nalatok ha egy 23 eves srac egy szot sem beszel angolul?

Figyelt kérdés

Manapsag kb mindenki perfektul beszel a fiatalabbak kozul. Legalabb is itt Pesten. Sok a kulfuldi, veluk is konnyen elbeszelgetnek. Szuleim minden aron nemetul es oroszul tanitattak. A nemet szinte anyanyelvi szinten megy, dednagyszuleim nemetek voltak. Oroszul is elbeszelgetek ha van kivel. Munkamhoz a nemet kell csak de sokszor adodik gond abbol hogy csak angolul beszelo kollegak jonnek es nen tudok megmukkani sem.


Legutobb is randiztam egy csajjal akinek a legjobb baratnoje cseh volt es kb valami buta osembernek neztek hogy nem tudok egyaltalan angolul. Meg arra is furcsan neznek manapsag aki nem perfekt.


El fogok menni egy tanfolyamra ha lesz idom de akkor is aggaszto a dolog, soha nem gondoltam hogy ennyi hatrany fog erni emiatt. Ennyire le vagyok maradva a korombeliekhez kepest? Eddig nem foglalkoztam ezzel de mostanaban eszrevettem hogy kb minden ismerosomnek vannak kulfoldi baratai akikkel angolul beszelnek. Nyaralaskor is biztos jol jon az angol. Meg nem voltam csak nemet es orosz nyelvteruleten nyaralni.



2014. júl. 15. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem okos vagy ilyen kérdés kit érdekel a nyelvtudásod
2014. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember hiába beszél többet nálad, attól még nem tud eleget ahhoz, hogy érdemben kommunikálni tudjon angolul.
2014. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Mivel világnyelv... ember, nem kötelező és nem is illem, hanem jóformán magaddal cseszel ki. ha tudsz beszélni, van, hogy nagyon is megkönnyíti az életed a dolog.
2014. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, a fiatalok többség, bár meg vannak győződve róla, hogy ők bizony nagyon jók angolból, valójában pocsék nyelvtudással rendelkezik.
2014. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy szerintem ennek nem kéne kizáró oknak lennie, pláne úgy nem, hogy másik két nyelven beszélsz. Ha nem tudnál semmilyen idegen nyelvem akkor megérteném, de így ostoba az aki elítél emiatt...
2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Igen, az.
2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Különben meg németül tudsz rendesen, az a te második nyelved, nekem meg pl az nem megy annyira, most akkor ez kizáró ok? Nyilván nem.
2014. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna az sem ha egy nyelvet sem beszélne. Magyarul szeretnék a párommal beszélgetni.

Tanulni meg sosem késõ. :)

2014. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kein Problem! Angolba én se vagyok jó.Német viszont nekem is perfekt.
2014. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

érdekes helyzet, de nem lenne gond

én angolul meg spanyolul beszélek felső fokon, oroszul egy kicsit, de tervben van még a német meg az orosz, ha meg lesz a diplomám

az viszont gond lenne, ha az illető semmilyen nyelven nem beszél 23L

2014. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!