Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok párkapcsolatban mennyire toleráljátok, ha néha elhangzik egy-egy csúnya szó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy például egy hétköznapi beszélgetés során elhintetek egy-egy bаszd meg-et, vagy bаszki-t, vagy szаr-t, vagy ilyesmiket. Szóval párkapcsolatban ti szoktatok csúnyán beszélni? Milyen gyakran esik meg? Mennyire toleráljátok? Mennyire tartjátok visszataszítónak, ha mértékkel használja a párotok?
2014. júl. 9. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha mértékkel használja, akkor nem zavar különösebben
2014. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez párkapcsolattól független dolog. Van, aki káromkodósabb típus, az valószínűleg jobban tolerálja a másiktól is. Én nem szeretem a csúnya beszédet, szerencsére a párom sem, így ritkán beszélünk csúnyán (pl. ha nagyon idegesek vagyunk, nem egymásra, hanem egy helyzetre, vagy pl. bevágom a lábam stb...), de ebből egyáltalán nincs probléma. Nyilván vannak olyan kifejezések, amelyeket nem bírnék elviselni a párom szájából, de nem is mond olyan dolgokat.
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor káromkodok ha valami felb.. de akkor nagyon amúgy meg nem jellemző.
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megvan rá az oka, akkor tolerálom, egyébiránt pedig ha túl sokszor használja, akkor szólok neki, hogy ezt azért nem kéne. Van, hogy az én számon is kicsúszik valami cifrább, de igyekszem nem használni ezeket és én is kértem már a páromat, hogy szóljon rám, ha túlzásba vinném (én vagyok a nő). Hétköznapi beszélgetésben a b.meg és társait egyáltalán nem tolerálom, kulturált ember ne beszéljen így, ha nem indulatból teszi, és akkor sem szép. A sz...r helyett meg igyekszünk inkább más szót használni, ami nem olyan csúnya.
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
(és én tolerálom.. de aki direkt folyton mocskolódik mert az a menő na azt nem)
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor a párom lepi*ázott meg fa*opónak hívott, utána már nem tudtam ugyanúgy nézni rá. Hiába voltunk együtt már 7 éve.
2014. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam így beszélni, mert szerintem nagyon csúnya egy nő szájából. Párom időnként szokta "tarkítani" ilyenekkel a mondanivalóját :) Engem nem zavar egyáltalán. Mesél egy történtet, vagy mesél valamit és akkor becsúszik egy-egy ilyen.

Az persze más lenne, ha nekem célozna egy ilyen b meg a k anyádat vagy valamit hasonlót :)

2014. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 éve vagyunk együtt, folyton piszkáljuk egymást (szeretetből :) ), anyósom az elején még pénzt akart szedni tőlem, akárhányszor valami "olyat" mondtam a füle hallatára a kisfiára; de rájött, hogy halva született ötlet. :) Amúgy nem szoktunk csúnyán beszélni, de ha húzzuk egymást, akkor néha ki-kicsúszik egy-egy olyan szó, ami mások fülét bánthatja, de mi elviseljük ezt a másiktól, oda-vissza. Persze mióta gyerekünk van, azóta próbáljuk visszafogni magunkat.

Nemrég volt köztünk vmi ilyesmi beszélgetés:

- 10 éve mosom az alsógatyáidat. Szívesen.

- Én meg 10 éve eszem a főztödet, mégsem pampogok.

- Köcsög vagy, kapd be.

- Azt is te szoktad.

- Mert ebben a családban én csinálok mindent!

2014. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bazzeg, ez alap, nem?? xd
2014. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8# Ez nagyon aranyos volt. :D
2014. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!