Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi párkapcsolatok alapján, akivel legjobb volt együtt lenni párként, ővele már az elején éreztetek vmit?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
mundjuk már az elején megvolt a közös hullámhossz?
2014. júl. 15. 19:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, első 5 perc, később sosem alakult ki.
2014. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, megvolt. Már akkor tudtam, hogy jó lesz.
2014. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legelejétől éreztem azt a pluszt.. Házasok vagyunk már:D
2014. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem, róla viszont nem tudok nyilatkozni. Sajnos eltelt bő félév, mire hozzám mert érni ....
2014. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én éreztem, annyira rossz érzés nem lehetett ha most már az esküvőt tervezzük :D
2015. febr. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Előzőleg benne ragadtam évekig egy kapcsolatban, ahol már az elején éreztem, hogy valami nem stimmel. Hiába, hogy kedves volt és jóban voltunk, azt, ami nem stimmelt, amit a megérzésem előre megmondott, hogy valami nem jó, ellenérzésem van, azt sohasem tudtam legyőzni, és kölcsönösen volt valami, ami nem stimmelt kettőnk között, hiába szerettük egymást mint embert. Ezt nem tudtam elfogadni, és magamra erőltettem ezt a kapcsolatot, mert bebeszéltem magamnak, hogy már a korom miatt meg kell állapodnom, és hogy a szeretet elég.

Aztán jött az elsöprő szerelem valakivel,akit ahogy először megláttam, onnantól teljesen odáig voltam érte testileg-lelkileg.

2020. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!