Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Párommal 10 hónapja együtt vagyunk, és nagyon jó volt minden amig nem lépett közbe a legjobb barátja.

Figyelt kérdés

nos ez a 'legjobb barát'állandóan bekavar, és alig jut időnk egymásra igy, de ezt párom nem képes belátni, mert szerinte elhanyagolja őt, de igy meg engem hanyagol el, mert már alig találkozunk.

Mit tehetnék? valaki volt már ilyen helyzetben? megbeszélni nemtudjuk nagyon mert sosem hallgat végig ha erről a témáról van szó, de szakitani nem lennénk képesek, mert nagyon szeretem és tudom hogy ő is engem, mit tegyek?:( mellékesen joba vagyok vele (párom barátja) de mindig ő kezd érzéketlen lenni és ez is probléma.


2014. febr. 6. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg próbálj meg te is hasonlóan viselkedni. Válassz ki egy barátnőt, és kezdj el vele annyit törődni, amennyit a párod a barátjával. Ha a párod szóvá teszi a dolgot, megsértődik, akkor rámutathatsz arra, hogy ugyanazt csinálod csak, amit ő is.
2014. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ne hallgass az elsőre! Ez gyerekes, és jó eséllyel csak még inkább árt a kapcsolatotoknak. Inkább szervezz hármotoknak programokat, persze nem muszáj folyton hàrmasban lógnotok, de pár ilyen alkalom után megtörhet a jég, és a barát is jobban elfogad majd téged.
2014. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a gyerekes, hogy a kérdező párja képtelen megbeszélni ezt a problémát, végig sem hallgatja őt. Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni, én nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem tudjuk megbeszélni, mi bánt engem.
2014. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy hogy itt ezt a barátot már 3 éve ismerem és eddig nem volt semmi probléma, csak mostanában vannak kirohanásai felém, és állandóan valami sértő poént tud az rajtam csattan. egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. febr. 8. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami más jellegű magánéleti problémája van, ezért "lóg" a barátodon. Ebben az esetben a kiváltó problémát kell kezelni.
2014. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!