Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen durva, hogy a barátnőm egy, , anime" pasiba szerelmes? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hülye vagyok,hogy nem tudom lebeszélni róla,de egyszerűen lehetetlen.Ennek már lassan 3 éve..egy nap a tv-ben néztem a Vampire Knightet mai napig is utálom,és abba a ,,Zero"-ba szerelmes..(ha akarjátok nézzétek meg) akkor nagyon szerettem az animéket és megkérdeztem a barimtól,hogy neked melyik a kedvenc szereplőd?

Másnap már kezdett valamit érezni iránta és ez ment napról napra..Ti mit tennétek?Már nagyon elegem van,hogy csak ez a téma nálunk..Én már mindent mondtam neki,és tudja,hogy hiányzik mind a 4 kereke.:( nagyon sajnálom őt.És mégjobban sajnálom,hogy én vagyok a hibása ennek az egésznek és ő is beismerte a (volt) legjobb barátnőm,de ez már más történet.

Van valami ötletetek?Kell lennie valami megoldásnak.



2014. júl. 16. 15:49
1 2
 1/20 kismutyesz_ ***** válasza:

Én kiskoromban Kim Possible-be voltam szerelmes. Még mindig jól néz ki. :D az az előnyük, hogy nem öregszenek.

A megoldás: nőjön fel ő is. :)

2014. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mifaszvan? O.o
2014. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 J0keer ***** válasza:
ez van
2014. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1.tudom megértelek :-)

#2.xd még nem hallottál erről?:D


Köszi,hogy ráfeleltetek ezekre a kérdésekre:-)

2014. júl. 16. 15:57
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd már, majd kinövi... Én is voltam "szerelmes" anime karakterbe 13 évesen, és?
2014. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti,hogy hagyjam annyiban?0.0
2014. júl. 16. 16:00
 7/20 anonim ***** válasza:
találj neki egy pasit aki hasonlít rá vagy várd meg amíg kinövi :) mennyi idősek vagytok?
2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hagyd annyiban. Szerintem ezen mindenki átesett. Én anno nagyon valamelyik holdtündéres karakterért voltam oda, de annak már 15 éve. Kinőttem belőle azóta.
2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én is sokxor estem így "szerelembe".. :) shon gokuért még mindig teljesen odavagyok :D :))))
2014. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jaj,igen..már találtam neki 2őt is..majd még próbálkozom :D

Én 12/F ő meg most lett 12éves.Remélem is,hogy kinövi.Bár sokszor kérdezgettem tőle,hogy szereted még meg,hogy:örökké fogod?Erre ő:igen,és nem lesz nyugtom míg el nem érem..

. . . Ezért egy kicsit elbizonytalanodom.

2014. júl. 16. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!