Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetero párkapcsolatban, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero párkapcsolatban, mi a vélemények és tapasztalatok a kortárs kapcsolatokról (ami a kb. a 0-5 év korkülönbség) ; és mi a nagyobb kor különbségről pl.10-15?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 20:02
 1/8 DanteSparda ***** válasza:
tapasztalatom szerint nincs külömbség egy 14 éves kislány és egy 34 éves felnőtt nő között
2014. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

A kis korkülönbséges párkapcsolatok nekem csak kb. 26-28 éves koromig működtek. Utána azt vettem észre, hogy sokkal "több a baj" azokkal a nőkkel, akik 28-30 éves korukra nem élnek stabil kapcsolatban, lehetőleg gyerekekkel már. Azok a nők, akik ekkorra nem tudnak megállapodni, nekem sokkal megfáradtabbnak, karrieristábbnak, család felé kevésbé elkötelezettnek tűnnek, mint a fiatalabb társaik.


Szerintem minden férfi számára (18-50 között, akinek nem volt korábbi házassága) a kb. 18-28 éves nők a legalkalmasabbak a megállapodáshoz, hogyha a férfi ugyanazokat az értékeket tartja fontosnak egy nőben, amiket én: kedvesség, gyengédség, nőiesség, háziasság, gondoskodás, anyai ösztönök. Ezek az ebben a korban lévő nőkben vannak meg leginkább.

Tartós, családalapítós kapcsolatra abszolút normális, ha a férfi 5-15 évvel idősebb a nőnél.


Életemben eddig még sosem szexeltem 29 évesnél idősebb nővel.

36/F (25 éves feleséggel, eddig 2 gyerekkel)

2014. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értetem.


És mi lesz 6 év múlva? ;)


+pm

2014. júl. 17. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz 6 év múlva? Ezt nem értem.
2014. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
apró poén - Remélem nem bántó! 29+ éves nő lesz, ha még kerekítettél is a gyerekeid anya.
2014. júl. 17. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja értem. Csak a matek nem jött ki pontosan, azért nem jött át az előbb.


Biztos te is tudod, hogy semmi nem lesz. Egyrészt továbbra is a gyerekeim anyja marad, aki ha megmarad alapjaiban belsőleg olyan (ez azért 99%, hogy így lesz), amiért őt választottam, akkor továbbra is szeretni és tisztelni fogom. Másrészt ahogy öregszem majd, nekem is el kell fogadni, hogy például 45 évesen már nem tudnék 18 évesekkel szexelni pusztán kölcsönös vonzalmon alapulva. Ahogy én öregszem, az elvárásaim is igazodnak a saját korom felé. 50 évesen még mindig lesz egy vonzó 39 éves feleségem.

A 30 feletti egyedülálló, gyerekek nélküli nőkkel sem (első sorban) külsőre van bajom, hanem amit leírtam az első válaszomban, belsőre. Mert a fiatalabbak sokkal vonzóbbak abból a szempontból (is).


Ezért is jó a (8-)10-15 évvel fiatalabb feleség, mert a nő kinézete kb. egy időben kezd el hanyatlani a férfi szexuális vágyaival és az ilyen párok általában egyszerre fejezik be az aktív szexuális pályafutásukat.

2014. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem mit mondasz.


pm.

2014. júl. 17. 21:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Természetes, hogy tudtam, nem hogy tervezel új feleséget keresni. - "feleséget váltani" ;)))


Öregecskedőt. :DDD Az durva volt politika nélkül, mint mondat és hozzáállás.

2014. júl. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!