Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? (Nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? (Nagy korkülönbség)

Figyelt kérdés

kb 3 éve vagyunk együtt. 29 év van köztünk. A korkülönbség ellenére felvállalt. Bár nem lakunk együtt, és a "családjaink" sem járnak össze (nem hiányzott a feszkó egyikünknek sem...)


Mostanában megváltozott. Nem mutatkozik velem, nem megyünk sehova. Megkérdeztem, h megunt? Tovább akar lépni?


Azt válaszolta, túl fiatal vagyok, és nem lesz nekem ez elég... ,rá fogok unni, és rájövök, h nekem jobb is jöhet. Azt szeretné, h nyilvánosan ne lássanak minket. De semmiképpen nem akarja, h vége legyen a kapcsolatnak, továbbra is folytatni szeretné.


Eddig nem volt gond a nyilvánosság, nem akarok bujkálni, mint a bűnözők...

A családommá vált (kicsit furcsa, de bármit megtennék érte), tisztelem, és szeretem. Mindig felvállaltam.... és borzasztóan fáj, h ő viszont szégyell engem.


Mondtam neki, h bármi legyen mondja el, feldolgozom, (ha mást szeret nem zaklatom, vagy ha beteg vele leszek...), de ez nem jó...


27/N


2014. júl. 17. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
pótapa
2014. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán úgy éri hogy nem fogja tudni megadni neked amire igazán vágysz hosszútávon ezért kicsit ridegebb , de hogy miért nem vállal fel ? Lehet kellemetlen neki gondolom elég sok beszólás ért titeket és lehetséges nem akarja hallgatni már az a baj hogy ilyen nagy korkülömbségnél sajnos elég sok a piszkálódás az ember részéről és egy idő után az egyik fél kevésnek érzi magát a másikhoz illetve betellik a pohár a sok csámcsogással ... szerintem adj egy kis időt most a dolgoknak mig lecsillapodnak várj és meglátod hogy alakul ha nem változik a kis idő elteltével sem akkor muszáj ujra lelni és komolyan megtárgyalni
2014. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Befolyásolható?

Nekem olyan mintha meggyőzték volna...

Vagy azért bujkál mert talált volna mást, akivel megöregedne? nem érzel semmit megcsalás fronton?

Nem akarsz Te gyereket? és esetleg ő már nem és lelépne ezért...

Sok minden lehet, ezekre a kérdésekre csak te tudod a választ.. Hátha abból összerakjuk..

2014. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen elég sok kritikát kaptunk...


gyerek: Igen szeretnék, neki nem lehet már (és úgy érzem, h nem is szeretne). Úgy vagyok vele, h nem zaklatom ezzel a kérdéssel. Egyszer megbeszéltük, nem védekezünk, és lesz ami lesz... és nem hoztam fel többet.


megcsalás: Szerintem már megcsalt. Megérzés, meg mondott ezt azt... de nem tiszta.

Mostanában nézi a telefonját, zavarba van... előfordulhat, h van valakije. Viszont bármikor hívom, bármikor szeretnék vele találkozni, nem ráz le. Jó nem vagyok detektív, de nagy mázlija lehet, ha van valakije, és nem bukott még le. A szexben sem érzek változást.


Viszont többször volt, h bizonyos lányokat letagadott előlem... gyűlöli a féltékenykedést.. csak hát pont ettől lesz az az ember...


Ami zavarja, h elég sok pasi bepróbálkozik nálam. Mostanában volt, h együtt voltunk, és egy ismerős fiatal srác azt hitte, h az apám... plusz egy két haverja is erősen nyomul. Nyilván nem csalom meg, de ő csak annyit mond, h nincs ott, azt mondok, amit akarok...


Sajnos a családjaink sem fogadják el a dolgokat... A bartai is azt mondják, h jó-jó, de ne vegyen komolyan... Nekem meg jó szolván egy barátnőm maradt, mert mindenkinek "ciki"


Egészége sem a legjobb..szóval akkor már inkább egy másik csaj legyen a dologban, mint egy betegség....


Nagyon büszke ember, és nem oszt meg velem semmi problémát, mindig nekem kellet a körmére nézni... bár decemberben volt egy rosszulléte, és utána februárban is... Látom, h a meleg is megviseli... de nem akarom nagyon felhozni a témát, mert ilyenkor ideges, olyan, mintha gyengeségnek élné meg... Pedig csak mellette szeretnék lenni.


Sajnos nem nagyon szeret beszélgetni semmi komolyról. Megmondja, h mi van, és kész, téma lezárva...

Hát kb. ennyi

2014. júl. 17. 00:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt ő mondta, hogy neki már nem lehet gyereke? A férfiak akár életük végéig is nemzőképesek maradnak.
2014. júl. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5: Még 40 éves kora körül volt egy vizsgálaton, akkor kiderült, h nem lehet gyerek, rá s ment a házassága.

már kb. másfél éve nem védekezünk, szóval elég nagy csoda lenne, ha összejönne. (Bár ha őszinte vagyok magammal, a gyereknek sem lenne jó... nem lenne egészséges dolog...)

2014. júl. 17. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Te is érzed azért tetted fel a kérdést, szépen lassan szoktasd magad a gondolathoz, hogy el kell engedned...

A leírt dolgai alapján finoman ezt akarja a tudomásodra adni...

Lehet számára sem kalandnak indult, de valószínű mégis az lesz belőle... :(

próbáld elfogadni.

2014. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok még annyi, hogy nem mondhatod kézzel-lábbal tiltakozik a kapcsolat ellen, tényleg nincs olyan ürügy amit ne hozott volna fel ellenetek, erre gondolj...

Ha valaki menni akar akkor nem marasztaljuk hanem küldjük..

Tudom könnyen magyarázok, de később Te is belátod..

2014. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!