Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brain Storming kérdése:

Milyen típusú nőknek nem tetszik, ha a partnerének van olyan tevékenysége, amit örömet okoz neki (sport, akármilyen hobbi, stb. ), ahelyett hogy vele foglalkozna?

Figyelt kérdés
Ha valakinek személyesen van ilyen tapasztalata, mindenképpen részletezze! ):o)

#hobbi féltékenység
2014. júl. 17. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Az önző nőknek.
2014. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocsi,nem no vagyok,de leirom. nekem a parom befutott enekes es sokszor nem latom mert ugye koncertezik..eleg szar erzes.. nem is az bant,hogy nem foglalkozik velem minden percben csak az,hogy van amikor egesz nap nem tudom magamhoz olelni es megpuszilgatni..


28/F

2014. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocs, elírtam!!!!


Milyen típusú nőknek nem tetszik, ha a partnerének van olyan tevékenysége, AMI örömet okoz neki (sport, akármilyen hobbi, stb. ), ahelyett hogy vele foglalkozna?

2014. júl. 17. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki szeret a partnerével lenni. Aki nem annyira, az direkt küldi, vagyis örül neki, vagyis a hobbijának.
2014. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki sokkal több szeretetet igényel, mint a párja (hiszi).
2014. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még külön örülnék is neki, mivel akkor én is ellehetnék addig a könyveimmel. :D 15/L
2014. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azoknak nem tetszik akik sokszor akarnak a párjukkal lenni.

Bárcsak lenne valami tevékenysége, és végre leszálna rólam T.T

2014. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hülyéknek!!!

Nõbõl vagyok, de ezt nem tartom normálisnak! Attól, hogy én párkapcsolatban élek, megvan a magam élete, és szükségem van egy kis intimitásra, magánszférára!

2014. júl. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, itt nem árt azért valami különbséget tenni a hobbik / tevékenységek között.


Az egyik exem imádott rajzolni, és nagyon is tehetséges volt! Nem zavart. A rajzolás nem az a hobbi ami olyan nagyon sok időt vesz igénybe, vagy akkor csinálta mikor nem voltunk együtt. Aztán pár évre rá, hogy szakítottunk tetováló lett, nyitott egy szalont, azóta is ezt csinálja.


A férjem mióta megismerkedtünk rallyzik. Ez azért elég költséges hobbi. És bár elfogadom, elkísérem, támogatom, azért megmondom őszintén, hogy volt már veszekedés amiatt, hogy én sokallom azt a pénzt ami erre elmegy. Nyilván ha nem futná rá akkor nem csinálná, neki nem tűnik soknak hiszen a hobbija, szereti. Én pedig csak elfogadom és bízom benne, hogy pár év múlva nyugisabb hobbiba kezd, bár ennek nem sok esélyét látom :)

2014. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!