Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az exem visszajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
AZ van,hogy az exem visszajár hozzám a mostani nője mellett.Mindig is én voltam álmai nője,de szakítottam vele és lett neki egy ilyen semmit érő riherongya de elvileg kötődik hozzá és nem bír tőle elszakadni. Viszont velem imádja a szexet és imád velem lenni.Nekem viszont ő kell.Mit tegyek,hogy engem válasszon? Már megtettem mindent. Értelmes válaszokat kérnék,köszönöm.
2014. júl. 18. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmit. Már megtettél mindent, azt írtad. És pont ez a baj. Ne engedd visszajárni, mondd, hogy udvarol valaki. Mindig az kell, akit nem kaphatunk meg, és csak akkor döbbenünk rá, milyen értékes valaki, amikor már nincs. Ha nem adsz neki időt erre rájönni, veszett az ügy.
2014. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami gond van nálad, miért értékeled igy le a másik nőt, lehet ha vele van a barátod akkor nagyon kedves, rendes vele és ha kötödik is hozzá, akkor valószinü szereti is. De ha ennek ellenére megakarod szerezni, akkor beszéld meg vele, hogy hagyja ott a barátnőjét és csak veled legyen, ha ezt nem teszi meg, akkor nem is annyira "riherongy" az a másik lány, hanem ennél sokkal több, és akkor téged csak kihasznál.
2014. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: az a baj,hogy ő elég olyan,hogyha ezt megmondom neki akkor békén hagy és nem fog keresni


második: Nem szereti! Mert akkor nem csalná meg velem!! Sajnos de az..

2014. júl. 18. 00:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Fogadunk?:D

Igen, hagy, mert elvi kérdés, hogy ne fusson utánad, aztán jön az agyalás, hogy mit veszít. Te tudod, de nekem két alapelvem volt mindig: pasi után nem futunk, foglalttal nem kezdünk. Ha akkora hatással vagy rá, akkor vissza akar szerezni, és ha nem, akkor csak jól jártál, mert ha nem kölcsönös a dolog, akkor minek az egész?

1 voltam

2014. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a gyerek, aki téged (is!) használ egy okos gyerek. Minden elismerésem. Nem

is titkolozik. Lehet, hazudik ahogy csak bir, de mégis eléri, ha arra jár egy ilyen szöveggel fektessen le. Szerintem ez az egész, hogy igy elvagy magadban csak téged minősít, nem látsz mert nem akarsz látni. Ebből sírás lesz a vége és a fiúkán múlik, hogy meddig tudja ezt fokozni még. Persze, hogy az álmi nője vagy... bitch please!

2014. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

No akkor kezdjük az elejéről.....

A párod nem egy hűséges típus....valószínűleg ezért dobtad ki már egyszer!!!!

Néhány kérdésre válaszolhatnál... :)

Miért szakítottatok egymással és ki kezdeményezte?

Mennyi idő telt a kidobás és a visszajárás között?

Ki kereste a másikat? Kölcsönös volt, vagy csak megjelent Nálad és az ágyban landoltatok?

A szexen kívül vannak más közös programok? Ki kezdeményezi? Ezek nyilvánosak? Közös barátok is vannak?

Volt azóta másik férfi az életedben?


37F

2014. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. Mert képben volt az exe és hallottam,hogy visszajár hozzá,utána bosszúból elmentem énis máshoz és ezért lett vége. Közös megegyezésből szakítottunk bár én nem akartam a szívem mélyén, mert nekem ő az igazi.


2. 2 hónap


3. Én kerestem meg,elkezdtünk beszélgetni aztán mondta,hogy találkozzunk,belenéztem a szemébe lesmárolt aztán igen...


3.Nincsenek. Mindketten kezdeményezünk,de általában ő akarja. Nem nyilvános!! Igen vannak.


4. Igen volt,de ment, mert mindig rá gondoltam.

2014. júl. 18. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:

1-es és 4-es vagyok

nem akartam ha és talán-okra alapozni, az általad leírt szitura reagáltam, de így biztos hagynám a fenébe.

Visszajárt az exéhez amíg veled volt? Ja, így nincs miről beszélni. Csak félrekufircol, több nő kell neki, te meg tárt lábbal fogadod (elnézést, de így van), és neki ez baromi kényelmes.

2014. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon szerelmes vagyok belé.
2014. júl. 18. 18:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy dolog biztos az életben: hogy meghalunk. Talán most a szeretet erősebb, két év múlva már más lesz, 5 év múlva is, stb., érted, mire gondolok?

Az a gond, hogy az idő repül, felkelsz egy szép napon 40-50 évesen, és akkor fog leesni, miről vakerálok most. Jön, megy, jön új, most azt szeretem, megy, lesz másik..így vagyunk kitalálva, a következő mindig más.

Nem tudok okosat mondani, mert tudom, milyen, átéltem, és te is tudod, csak használnak, de szereted.. idővel a gerinced lesz keményebb, és majd nem engeded magad csak használni, akármit mondhatunk elköveted a hibákat, és így van ez jól, kellenek a tapasztalatok.

Maradok annál, rúgd ki nem ér ennyit, úgysem fogod, jön majd 20 másik kérdés, aztán túléled, lesz új szerelem, új kérdés.. irigyellek is, meg nem is, tök jó, ezen már rég túl vagyok.

Sok sikert, de tudod, csak az idő, csak az fog mindent megérteni.. addig minden más csak találgatás.

2014. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!