Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek biológiailag az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biológiailag az a legegészségesebb, ha egy 25-35 körüli férfi alapít családot egy 18-28 körüli nővel úgy, hogy a korkülönbség 5-15 év a férfi javára? Vagy ti mit tartotok annak személyesen?

Figyelt kérdés
Ja és ne azt nézzétek hogy ti miben éltek, éltetek, élnétek, hanem hogy logikusan végiggondolva szerintetek mi a legjobb biológiailag, például gyerekvállalás, vagy családalapítás szempontjából.
2014. júl. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy ideális! Te valami önigazolást gyűjtesz? Húzzam le magam a retyón, mert a párom négy évvel fiatalabb? Ami mellesleg abszolút nem látszik, mert az én koromat még az övé alá is szokták saccolni. Élethelyzetek vannak. Normális ember nem számok alapján mérlegel.
2014. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sincs ilyen, de ha választanom kéne akkor azt mondanám minél fiatalabban. Ezt nem úgy értem hogy 9évesen azért a szervezeted fejlődjön ki, viszont fiatalon több energiánk van, erősebb a szervezetünk, jobb a tűrőképességünk gyorsabbak vagyunk s miegymás, ami elég hasznos az utód nevelésénél és így tudjunk a leginkább kihasználni az idő e célra. Viszont elsővel teljesen egyet értek.
2014. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg a biológiát nézzük, az is lehet ideálisabb, hogy a pasi fiatalabb, mert a férfiak korábban halnak.
2014. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is így a legideálisabb.
2014. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:) A szüleim közt 17 év van, 30 éves boldog házasság....

A keresztszüleimnél a férfi 9 évvel fiatalabb, 40 éves boldog házasság..

Én és a párom egyidősek vagyunk, 4 éve együtt..


Biológiailag tehát a legegészségesebb szerintem: az a partner, akivel megleled a kiegyensúlyozott boldogságot :)

2014. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez annyi mindentől függ, hogy nem lehet így sarkítani. De ha csak ezt nézzük, a 15 év korkülönbséget én már nem tartanám a legideálisabbnak ilyen szempontból, (bár azt vallom, hogy az az ideális, ami a feleknek ideális). Ha mondanom kellene olyat, hogy mi az ideális korkülönbség, akkor én olyan 2-4 évet mondanék a férfi javára. Akkor még nincs generációs különbség, sok évvel később sem lesz feltűnő, vagy fárasztó a korkülönbség egyik fél számára sem, hasonló korúak ugyanabban az időben nevelkedtek, talán így jobban is megértik egymást, de biológiailag is jobban passzolnak, mert azért biológiailag is öregszik ám az ember, még a férfiember is. :)


Hozzátenném, hogy ezt mind csak nagy általánosságban tudom mondani, ismerek olyanokat, akik közt nagyobb a korkülönbség a férfi javára és boldogan élnek, családot alapítottak. Nálam meg a férjem fiatalabb egy évvel és nekünk ez így pont jó. Tehát számos ellenpélda lehet arra, amit fent írtam.


Mindazonáltal abban biztos vagyok, hogy genetikailag semmivel sem egészségesebb egy jóval öregebb férfitól gyereket vállalni, mint egy fiatalabbtól.

2014. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legideálisabb szerintem 20-30 éves kor között házasság, 25-35 között gyerekek(ek), aki akar. Szerintem jó ha házasság után nem rögtön babázik le a nő, hanem 3-5 évet kettesben élnek házasságban a felek. Vagy akár többet is, ha fiatalon házasodtak.


Full mindegy ki az idősebb. Nem kell a férfinak annak lennie. Lehet a nő is akár.


Én 5-6 évnél nagyobb korkülönbséget soknak tartok, de kinek mi jön be...

2014. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalásnál nem csak a biológiai tényezőket kell figyelembe venni.


Az én szüleim fiatalon házasodtak,20 és 27 évesek voltak,rá egy évre megszülettem.

Semmi egzisztencia,semmi nagyszülői segítség.

Sok volt a veszekedés,stb.


Szerintem egy férfinél pláne bőven elég 35-40 körül családot alapítani,ha akar,mert addigra már biztosabb az egzisztencia,stabilabb a jövőkép.

Sokkal egészségesebb,ha egy gyerek ilyen környezetben nő fel.

Egy 40 éves férfi pedig alapíthat családot egy 30 éves nővel is(ugye a nőknél valamivel jobban számít az életkor).


Egy 25 éves férfi teljesen alkalmatlan az apa szerepre,legalábbis a legtöbb olyankor még élni akar,nem gyerekkel bajlódni,ami érthető is..

2017. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!