Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A harmincas pasik miért nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas pasik miért nem a korosztályukban ismerkednek, miért a huszas éveik elején lévő csitrik kellenek nekik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Na én pont nem ez a típus vagyok , nekem az érett nők jobban bejönnek :)
2014. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kérdés...
2014. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mert így döntöttek.
2014. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

38 eves eves pasi vagyok .. Vajon miert flortolgetnek velem,miert tesznek ajanlatot a "huszas eveik elejen" levo csitrik ?

Ketelu a dolog . ( 10 eve kapcsolatban vagyok ,de egyebkent imponal nagyon a dolog)

2014. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán tudom, miről beszélsz, akiket én ismerek, leginkább a saját korosztályukban ismerkednek, sőt néhányan még kicsit idősebb párt is választottak. Van azért tényleg egy-két olyan eset is, amikor tényleg fiatalabb a barátnő, de ne általánosítsunk!
2014. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy 35 éves pasi egy 25 éves lányt simán találhat magának és boldog kapcsolatban élhet vele.

Miért?

Mert pasi és ha jól tartja magát akkor össze is jön neki.


Nőknek már nehezebb.

2014. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez kétélű a dolog. Egyrészt nyilván sok fiatalabb lánynak egónövelő, ha behálóz egy idősebb, ne adj isten sikeres pasit, ugyanakkor a társadalom pedig a fiatal, hamvas lánykákat szexualizálja és élteti, így befolyásolva a társadalom ízlését.
2014. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Te miért irigykedsz? Azért mert te egy idétlen fax vagy, másnak meg sokkal több sikerül. Ne azzal foglalkozz hogy más mit csinál, hanem azzal hogy te mit nem tudsz csinálni.
2014. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert miért jönne össze 30 éves nővel, ha 22-25 évest is kaphat?


Emellett meg sok hülye nő van aki cikinek tartja, ha a párja fiatalabb.


Nos, nekem kifejezetten nem jönnek be a nálam idősebb pasik. A férjem majdnem 3,5 évvel fiatalabb. Nekünk így jó. Plusz imponál is, hogy egy fiatalabb pasit megkaphattam:) És ő meg inkább idősebb nő után nézett, ezért ismerkedhettünk meg, mivel az akkori 18-21 éves lányokat, akik korban illettek volna hozzá, nagy többségében közönségesnek tartotta, és tartja a mai napig is.


Érettebb volt sokkal, a saját korosztályánál. Ezért is történhetett meg, hogy 22 évesen a férjem lett.

2014. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gordon Freeman ***** válasza:

Mert a szintén velünk egy korú nőknek azért már vannak igényeik: ház, autó, jól fizető meló, stb...


Ezek sajnos ma itthon egy harmincas évei elején járónak nem mindig jönnek össze.


Szóval én pl. azért keresek nálam 6-8-10 évvel fiatalabbat, mert már őnekik is lehetnek igényeik, de még nem olyan magasröptűek.


31/F.

2014. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!