Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok adtok valami tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok adtok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm akinek pasis problémája van. És nagyon szeretnék neki segíteni, de nem tudom hogy mivel nyugtassam. biztassam őt. Szóval a helyzet a következő:

Barátnőmnek volt egy pasija, akit a mai napig imád és bármit megtenne érte, de sajnos szakítottak..sajnos a barátnőm miatt..igazából nem tudom miért csak azt tudom hogy ő miatta.. Az exének azóta már volt több barátnője is, de max ilyen 3 naposak szóval nem komoly...most is van nála egy éppen soros...a barátnőm teljesen kivan idegileg, mély depresszióba esett, vagdossa magát, sír egésznap és nem bírom így látni...nem veszi fel ha hívom, nem ír vissza ha én írok neki..egyszerűen nem tudom mi tévő legyek, de nagyon szeretnék neki segíteni, csak nemtudom hogyan.. ez kb. már nyár eleje óta így van..szóval aki tud nekem tanácsot adni, vagy a barátnőmnek az kérem segítsen!! előre is köszönök mindent..


2014. júl. 18. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is megesett, hogy ilyenek lettek a barátnőim, de nem ennyire (szerencsére).

Csináljatok sok közös programot, aludj nála ott, vagy ő nálad, csináljatok egész nap csajos dolgokat, hátha elterelődik picit a figyelme.. Próbálkozz édességgel, biztos szereti a csokit vagy valamit!

2014. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is szerintem ne hívni meg írni próbálj neki elsősorban ,hanem fogd magad és menj el hozzá .személyesen sokkal többet tudsz segíteni neki pl : ha sír akkor meg tudod ölelni vagy ha épp kárt akar magában tenni akkor azt megakadályozni .. Tényleg a legjobb dolog amit tenni tudsz az az ,hogy eltereled a gondolatait a fiúról (ha kis időre is már megérte) . Menjetek el moziba ,bulizni vagy menjetek el hétvégén egy fürdőbe vagy a Balatonra ,ha sportos akkor egy kalandparkba stb . Mondd neki ,hogy próbálja elfelejteni őt hiszen még ott van a világban számtalan fiú aki szeretheti és megbecsülheti őt ,amit érdemel :) Szerintem az is jó figyelemelterelő lehet ,ha az interneten ilyen beszélgetős oldalakon megismer új arcokat és hosszasan beszélget addig se tesz magában kárt :)
2014. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat sokat segitettetek! :)
2014. júl. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!