Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy most járunk/já...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy most járunk/jártunk-e egyáltalán. Csak féltékeny vagyok, vagy ezek szerint nem akarja viszonozni az érzéseimet? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy lány, együtt járunk egyetemre. Ő az első. Már egy éve folyamatos kapcsolatban vagyunk. Igaz, egyszer se feküdtünk le (gondolom várni akar), de nagyon sok időt töltöttünk együtt. Soha nem mondta, hogy szeret, és mindig más férfiakkal járkál el. Lehet, hogy egy kicsit eltúlzom, de azt sem tudom, hogy párkapcsolatban vagyok-e egyáltalán vele. Ez mitől függ? Kérdezzem meg tőle? Nagyon nem szeretném felhozni neki, mert lehet, hogy a kapcsolatunk rovására menne.


21/F


2014. júl. 18. 20:50
 1/1 Fényember ***** válasza:
szerintem jobb az ilyesmit tisztázni :)
2014. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!