Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért csal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért csal meg mindenki? 16/L

Figyelt kérdés

2pasim volt eddig, és amig tartott, addig imádtam a pasim! de komolyan!! az ég világon bármit megtettem volna érte!! :‘( De az 1. az két hét után megcsalt, a 2.pedig 1hónap után...:(

Miért kell engem megcsalni ha én végig imádtam???

Sose kapok elég szeretetet attol akibe szerelmes vagyok..:(

De 1kis szeretetért is túladagoltan elhalmoztam szeretettel!!

ÉS ez volt a hála :‘(

MIÉÉRT??!??!?

16/L


2014. júl. 18. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
keress olyan pasit aki viszont szeret, nem pedig csak kihasznál
2014. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert 16 vagy.
2014. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Figyelj kislány :) Tanuld meg, hogy mindig, de mindig olyan emberrel csinálj kapcsolatot, aki érdemes rá.
2014. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szegény:c


Hidd el hogy nem érdemeltek meg, ha ilyenek veled. Átéltem hasonlót én is, nehéz túllépni, de sikerülni fog ha erős vagy. Kitartáás, egyszer fogsz találni olyat aki épp úgy fog szeretni téged mint te őt :o


17/F

2014. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szarul választasz :D
2014. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
ó, te szegény, ilyen még soha senkivel nem történt
2014. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Válassz olyat aki szeret, tisztel és megbecsül, kerüld az idiótákat, remélem nem adtad oda egyiknek sem magad ennyi idő alatt...mert ezek nem érdemelték meg! annak add aki boldoggá tesz és tényleg megbecsül! válassz körültekintőbben, ismerkedj tovább, ne a kapcsolatra görcsölj rá, hanem ismerd ki mielőtt összejössz vele és akkor nem kell megint csalódnod, azt keresd aki mellett boldog vagy és akitől tényleg kapsz szeretetet! :)


21F

2014. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Marko polo ***** válasza:

Ha eddig csak 2 pasid volt akkor a mindenki még kicsit erős fogalmazás,,, lesz még aki nem csal meg. ne aggódj !:)

16/F

2014. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A legnagyobb probléma egyelőre az életkorod. Gondolom hasonló korú fiúkkal léptél kapcsolatba eddig. De köztudott, hogy ők még éretlenek, csak a szexre mennek. AZ idősebb pasik, jelen esetben 22-25 évesek azok, akik között talán van komolyabb, de az sem biztos. A megcsalás okai: sose keresd magadban a hibát, mert az önbizalom romboló. Egy egészséges kapcsolatban mindkét fél egyenrangú. Ahogy olvasom - persze nem látok bele a viselkedésedbe - de sejtem, hogy te többet adtál, mint kaptál. Nem szabad. Nem szabad kiny...lni a se...ét, mert akkor fölényben van. Azt érzi, hogy mindent megtehet veled és meg is tesz. El kell várni tőlük, hogy adjanak is. Ha mindig a kedvében jársz, az azt jelenti, hogy kevesebbszer jár ő a te kedvedben. Ezt nem szabad. Még a kapcsolat elején, igenis be kell vágni a durcit, ha mindig csak az van, amit a pasi akar. Ha ez nem tetszik neki, mehet, van másik. Akivel viszont meglesz az egyensúly, azzal egy hosszú és boldog párkapcsolatod lesz. De azt hiszem, mire ez eljön nálad, az még pár év lesz. Addig is próbálgasd ezt a módszert, s mire eljön az igazi, nagyon profin tudod majd ezt alkalmazni. Tényleg tapasztalatból mondom: sose adj többet - még ha csak kedves akarsz is lenni - mint amennyit kapsz. Főleg az elején. Utána már majd kialakul, akkor lehet meglepni a másikat. De most még használj ki te is minél több pasit, élvezd az életet! Pár év múlva pedig, majd rád talál az igaz szerelem. Sose keresd! Ha keresed, csak idiótákat találsz. Ha eszedbe sem jut, nem számítasz rá, akkor fog eljönni.
2014. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert buta vagy és odaadod magad annak, aki tetszik neked, anélkül, hogy meggyőződnél, vagy érdekelne az, hogy a másik milyen ember és hogy mit érez irántad. Szóval ideje lenne kicsit érettebben fiút választani, vagy felnőni egy kicsit egyáltalán.
2014. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!