Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak most emiatt? Félvállról veszi a kapcsolatunkat szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátommal csak hétvégente találkozunk 1 napra, mert más városban lakunk, viszonylag friss a kapcsolat.

Mostanában a többi napon max fél órát beszélünk telefonon (de van, hogy csak 10-15 percet...). Tegnap is úgy volt, hogy felhív, de nem hívott, aztán ma hajnalban írt egy sms-t, hogy ne haragudjak, hogy nem hívott, de bealudt. Mostanában hajnalban jár dolgozni, kora estig, elhiszem hogy fáradt volt, de akkor is miért nem tudott felhívni legalább csak 10 percre...


Meg mostanában szinte mindig úgy jön át hozzám, hogy vagy másnapos, mert előző este elmegy bulizni a barátaival, vagy még félrészeg (!!). Pl legutóbb megbeszéltük, hogy szeretnék elmenni koktélozni, mert már nagyon rég koktéloztam, erre átjött hozzám hétvégén és kiderült, hogy előző este úgy bekoktéloztak a barátaival, hogy konkrétan arra se emlékezett, hogy hogy ment haza, nyilvánvalóan velem így már nem jött el koktélozni. Meg vannak hasonló sztorik... szerintetek jogosan akadok ki vagy legyek megértőbb?

23 éves


2014. júl. 19. 08:31
 1/4 Takocska válasza:
Nyugodtan akadj ki ha a haverjaira mindig van ideje akkor rad miert nincs?
2014. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olvasva az irományod először azt gondoltam, hogy hülye p**csa, nem hív fel és már sír is! A legvégére ez a gondolat elszállt és azt mondom, hogy nem kellesz másra a srácnak csak szexre, pettingre!

Felesleges vele maradnod!

2014. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést.. Habár,mi egy városban vagyunk,sőt 2 utcányira lakik tőlem.. és a pia meg a barátok mindíg előrébb vannak a sorban. Megpróbáltam beszélni vele erről,de semmire sem mentem vele,egy ideig ment,aztán hirtelen váltott és mégrosszabb lett mint előtte volt. Többet ivott és többet foglalkozott a barátaival,engem úgy mond "le sem szar".. Több mint 1 éve vagyunk együtt.. 18/L
2014. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Én azt mondom hogy olyan kapcsolatban érdemes élni, ami a harmóniáról, kölcsönös szeretetről, együtt átélt élményekről, közös jövőépítésről szól (23 évesen már mindenképp).

Amikor a problémák eluralkodnak rajta és valamelyik fél nem áll készen ezek konstruktív megoldására, annak a kapcsolatnak elveszett az értelme, legyen bármilyen jó a szex, meg dehátúgyszeretem stb.

24F

2014. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!