Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves fiúk! Van egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk! Van egyáltalán köztetek valaki aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Nekem eddig úgy tűnt fel,hogy mindenki csak a szexre megy ennyi idősen.Nem értem.Én vagyok lemaradva vagy tényleg senki nem keres olyan kapcsolatot ahol hülyéskedtek,elvagytok de tudtok komolyak lenni..? Javítsatok ki, ha tévedek..:D 14/L
2014. júl. 19. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem 16 vagyok bár pont fordítva látom ezt a lányokról...
2014. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tini korban szerezzetek tapasztalatot majd 20+-nál keress komoly kapcsolatot!

Éld ki magad!

2014. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mind két nemre egyaránt igaz!
2014. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hat en szeretnek komoly kapcsolatot de a csaj az sohasem...:/ 15f
2014. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:

Olvass egy kis fejlődéspszichológiát és rájössz, miért éretlen az ilyen korú srácok nagy többsége. De ezt józan paraszti ésszel is be lehet látni...

24F

2014. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elözőknek és tisztelt kérdezőnek: Vannak. Vannak olyan fiúk ilyen idősen is, akik tisztességesek és nemcsak szexre mennek, hanem a lány kedvében járnak és szeretik a romantikát, igen ROMANTIKÁT. Úgyhogy elöző válaszolók, tévedtek.
2014. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miert kell leszerencsetlenezni a kerdezot?

Mindig azzal jottok hogy a szerelem kortalan! Miert van tobb joga egy 20 evesnek kapcsolatra, mint egy 14 evesnek?

Amig nincs szex ennyi idosen, addig nem mindegy?

2014. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzővel teljesen egyetértek! És amugysincs beleszólása senkinek a másik kapcsolatába, csak tanácsot adhat.
2014. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiúk, én is ilyen vagyok. Természetesen gondolok én is a szexre, mert nyilván minden fiút érdekel ilyen korban, de én egy komoly kapcsolatban akarom elveszelteni, a szerelmemmel, mikor készen állunk rá. Jó helyen kell keresni és lehet találni ebből a korosztályból is olyan fiúkat, akiket keresel. 16/F
2014. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!