Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok talán erre ti tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok talán erre ti tudtok nekem válaszolni: Van egy lány aki nagyon tetszik de fogalmam sincs hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, hogy ne legyek tolakodó vagy bunkó, mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán ismerem ezt a lányt... tavaly a legjobb barátnőjének a szülinapján beszélgettem vele 1-2 mondatot és annyi -akkor neki is volt barátja, meg nekem is barátnőm- szóval erre már kétlem, hogy ő emlékezne, csak én vagyok ilyen elefánt :D facebookon mondjuk ismerősöm.

A legjobb barátnőjével viszont beszélő viszonyban vagyok, nem mondanám hogy barátok vagyunk, inkább csak afféle haverok ha lehet így fogalmazni, néha dumálunk meg néha bulikban vagy itt-ott összefutunk. A minap beszéltem vele a lányról és mondta hogy majd valamikor úgy intézi, hogy találkozzunk és tudjunk beszélgetni élőben, és ténylegesen ismerjem meg a leányzót, de sajnos ez nem biztos hogy valaha összejön, plussz én türelmetlen vagyok és szeretném már most megismerni, felcsípni.

Mit gondoltok írjak rá facebookon hogy emlékszik-e rám, mert nemrég rátaláltam az adatlapjára és hogy mizu vele bla bla? vagy valami mással? milyen tippet tudnátok adni?


2014. júl. 19. 16:55
 1/4 Fényember ***** válasza:
Hát figyelj szerintem már rég tudja az a csaj hogy utána kérdezősködtél a barátnőjénél. Várd meg még tényleg betud az a "haverod" valamit iktatni, de ha az se jönne be akkor valószínűleg az aki tetszik mondta a barátnőjének hogy te nem jössz be neki és lehetőleg ne szervezkedjen semmit se. DE! A türelem rózsát terem, lehet a csajnak még nem volt rá lehetősége hogy felvesse hogy találkoznotok kéne vagy valami. Mondjuk akár te is ráírhatsz, de ha a barátnő már leadta a drótot tudni fogja hogy nem "csak úgy rátaláltál az adatlapjára". Sok sikert! :)
2014. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugottan rá írhatsz, de ne azzal az indokkal, hogy emlékszel-e rám, inkább csak egy mizuval(vagy ennek szinonímáival) és utánna érdeklődj a válasza alapján és csak utánna hozd fel ha akarod, hogy ti már beszéltetek.Vagy akár azt is leírhatod, hogy tetszik és szeretnél vele találkozni, bár engem ez egy kicsit elijesztene... (Írtak már rám így, másnap lekoptattam a srácot)

Szóval én lányként (Akinek már mindkét esethez volt "szerencséje") ezt tudnám tanácsolni.

2014. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy szia miújsággal nem akarok ráírni, szerintem ez a lehető legbénább, főleg ha fogalma sincs, hogy ki vagyok :\
2014. júl. 19. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem béna, mert élőben is így kellene kezdeményezned (jó, ott lenne még bemutatkozás is, de ez facebookon ugye nem kell).

Esetleg megdicsérheted a profilképét, hogy milyen csinos rajta, vagy ha egy városban laktok akkor akár azt is mondhatod (ehez mondjuk alap is kell), hogy láttad és szerettél volna köszönni, csak későn vetted észre blablabla... Hidd el, akármennyire nyomi indokkal ráírhatsz mert ha kölcsönös a szimpátia akkor be fog indulni a beszélgeztés.

2014. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!