Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, beszélek is vele (facen) sokat, de az az apró baj, hogy Finnországban van (többi lent)?

Figyelt kérdés
Rendszeresen (amikor elérhető) beszélek vele facen 45-60 percet folyamatosan, küldött egy szép bikinis csajról fényképet, aláírva "Csak neked xDDD", jókat beszélünk, el is hívnám sétálni, találkozni, stb (kérdés 2. ezt..facebookon?) de nem lenne értelme, mert Finnországban van a családjával együtt, és nem tudom ( Ő se) hogy mikor jönnek haza. Egyáltalán van esélyem? Vagy facebookon ez nem jön össze? 12/f csaj: www.facebook.com/liza.bacsa.3 A válaszokat előre is köszi, bocsi, hogy hosszúra sikerült. Ja és normális válaszokat, lécci...

2014. júl. 14. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi eselyed, de majd kihevered. Ido kerdese aztan mar az erdeklodes is lankadni fog. Tetszett egy lany, de kapcsolata is van es messze is van mar. Kiabrandultam idovel. Majd lesz mas ne aggodjal.
2014. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert ha nem tudtok találkozni, úgyse fog működni

maradhat a levelezőbarátod, de több nem működne

2014. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs, rosszul fogalmaztam, szeptember ELŐTT hazajön mert egyébként egy suliba járunk, és most leszünk 6.-osok
2014. júl. 14. 13:49
 4/4 anonim válasza:

''bocs, rosszul fogalmaztam, szeptember ELŐTT hazajön mert egyébként egy suliba járunk, és most leszünk 6.-osok''


Szóval ha jól értem akkor a suli alatt találkozhatsz vele. Elhívod sétálni (Helló, eljönnél velem sétálni?) elbeszélgettek, majd úgy intézed hogy pl. egy parkba vagy más nyugodt helyre érjetek, itt beszámolsz az érzéseidről (Nem tudom, hogy mondjam el, de már több hónapja tetszel és vonzódok hozzád), persze, ha megfelelő az alkalom csak akkor kezdj bele. De előbb tereld a témát olyan dolgokra amiről mélyebben és nem csak ''sablonosan'' tudtok beszélni. Ekkor számolj be az érzelmeidről, ahogy már fent is írtam. Majd dícsérd meg, hogy milyen szép a mosolya és vidám a kacaja stb. Ha ilyen sokat beszélsz vele, valószínű, hogy Ő is érez irántad valamit, szóval lehet esélyed. Ha szükséged van még tippre írj privátban és linkelem FB-m, mert ott egyszerűbb társalogni. 15/F

2014. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!