Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm csókolózni?

Figyelt kérdés
15 éves, én 16, 1 hónapja már együtt vagyunk, de mindig csak szájra puszit ad, hogyha meg én próbálom elkezdeni a smárolást, vagy nem csinál semmit, vagy elkezd beszélni.

2014. júl. 19. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél, hogy esetleg elbaltázza. De rá is kérdezhetnél, nem esz meg.
2014. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Lehet meg nem csokolozott es nem mer visszacsokolni mert fel hogy kineveted...kerdezd meg tole hogy mi a problema en erre gondoltam de lehet nem ez a baj.
2014. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg fél-e a csókolózástól. Ha igent mond, nyugtasd meg, hogy nem ronthat el semmit.
2014. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg meg nem csokolozott es fel hogy be eg elotted. Egyszeruen kerdezd meg es beszeljetek meg:)
2014. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fogat kéne mosni.
2014. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Smárolt már, ez biztos, és jó a szájhigéniám is szerintem.
2014. júl. 19. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:

A szájhigiéniai probléma gyakori, de akkor esetedben ez nem áll fenn.

Szerintem meg tudjátok beszélni ezt a lánnyal.

2014. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia bocsi, de ezzel a lánnyal mielőtt elkezdtetek járni nem voltatok barátok? Mert tudod néha ez is probléma szokott lenni hogy a barátságból valahogy nehéz átlépni kapcsolatba.
2014. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Három éve osztálytársak vagyunk, de barátok sosem voltunk különösebben.
2014. júl. 22. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Huhh hát szerintem lassan szeretne haladni. Tudom is én azért mert egy előtted lévő kapcsolata rosszul sült el és nem akarja ugyanazt a hibát elkövetni mint egy régebbi kapcsolatában, ezért levett a tempóból. De ha nem győzött meg az itteni válaszolók közül senki (és szerintem ez lenne a legoptimálisabb döntés) beszéld meg a leányzóval, biztos megfogja érteni az aggájaidat de fontos hogyúgy beszéld meg vele hogy ne érezze úgy magát hogy te most ezt erőlteted csak úgy finoman mikor ketten vagytok megkérded hogy miért nem...? 15L
2014. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!