Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/hölgyek, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek, ti hogyan szólítjátok/becézgetitek a párotokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 14:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
ez ugy jön. ha csinál vmit vagy szeret vmit akkor arrol elnevezem. pl. az egyik volt barátomat macinak hivtam mert az volt a kedvenc állata és mert olyan édesnek találtam akkor mint egy kis macit. vagy csak kezd el nevezgetni édesnek aztán majd jön magától
2014. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Életem

Drágám

Nyuszim

2014. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Béla. Béééééééla. Béééééééééééééla, süket vagy b*meg?
2014. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A nevén hívom.
2014. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Drágám, Életem
2014. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dagi :) de szereti, ha zavarná nem mondanám neki
2014. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én személy szerint nem szeretem a túl nyálas megszólításokat(gondolok itt a cukorbogár,édesmézes,ciculi megnevezésekre). Drágám,életem .. ezeket szoktam legtöbbször használni de a legjobb ha kreatív vagy és kitalálsz valami eredeti becézést :)
2014. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Drágaszágom (mert szeretjük a Gyűrűk urát) :D


21/L

2014. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én macinak, mackónak hívom :)


Csak azért mert az alkata erősen mackósnak mondható inkább kövérnek bár rengeteget fogyott és ezért nagyon büszke vagyok rá, de még mindig olyan macis ami nekem kifejezetten bejön. Másrészt hihetetlen félelmetes is tud lenni, van tekintélye, de sokszor olyan aranyos is tud lenni mint egy mackó :) Szóval én már első perctől kezdve amióta együtt vagyunk macinak hívom, de ha picit dühös vagyok rá akkor Medve a neve XD

2014. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A nevén. Néha ducinak, csak hogy szivassam. Szívemnek, drágámnak, ha kezdek kifogyni a türelemből.
2014. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!