Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Van bármi jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van bármi jelentősége számotokra, hogy milyen néven szólítjátok a barátnőtöket? Becenév kontra keresztnév.

Figyelt kérdés
Csak azért jutott eszembe, mert immár hatodik éve vagyok együtt a barátommal, és még sosem hívott a keresztnevemen egymás között, csak az utóbbi néhány hétben. Persze a becenevek azóta is mennek. Van ennek valami jelentősége, vagy az égvilágon semmi.

2013. febr. 18. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, hogy nem jön az ember szájára a név... Velem is előfordult már fiatalabb koromban, hogy folyamatosan becézgettem a barátnőm, aztán 2 év után eleget komolyodtam ahhoz, hogy rájöjjek nem hívhatom mindig így, s rákényszerítettem magam, hogy a keresztnevén szólítsam. De ti nők mint mindig mindenbe mást kombináltok... :D Ő is kiakadt, hogy már nem mindig becézem... Pedig semmi extra jelentősége nem volt a dolognak... :D
2013. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na pont ezért írtam ki a kérdést. MErt nem akarok feleslegesen kombinálni semmit. Ezért kérdeztem meg, hogy a ti szemszögetekből jelent-e ez egyáltalán valamit. Ugyanis nem vagyok férfi, nem is tudok férfiként gondolkodni, csak szeretném megérteni a ti észjárásotokat.
2013. febr. 18. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok jelentősége van. Bár nyilván praktikus okai is lehetnek, ha egy pasi megcsalja a párját, és mondjuk galambomnak becézi a párját, akkor elég, ha a szeretőt is ezzel a névvel illeti és máris elkerülte a lebukásnak azon kockázatát, hogy rossz nevet mond :D
2013. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megérteni?! Ugyanúgy lehetetlen minket megérteni ahogy mi sem fogunk soha titeket megérteni :D Amúgy, igen, azaz nem... Szóval a lényeg, ne kombinálj:) Semmi komoly jelentősége nincs az esetnek. Valószínűleg ő is hasonlóan kezdett gondolkodni mint én annak idején... Kezd benőni a fejének lágya... :D
2013. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Robi.88. ***** válasza:

CSodálkozom h még egyetlen "jó indulatú" nő sem cuppant rá a témára h az a rohadt szemet biztos megcsal téged és hagyd el és semmizd ki:D

Amugy a kérdésre válaszolva sztem vmikor szemelyesebb ha nem beceznek vkit hanem a keresztneven szolitjak, sztem nincs jelentosege.

2013. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem gyakrabban szolit a keresztnevemen a baratom. Nem szoltam erte semmit neki, nem is gondolom hogy barmi van a hatterben, csak fura hallani a nevem. Rajta kivul mas nem nagyon hiv ugy. :D Persze szokott azert becezni is. A keresztnev valoban szemelyesebb. Most ha azt mondja nekem, hogy szivem.. Feltetelezem az elodomet is hivta ugy hogy szivem. Szoval ahhoz kepest... Bar neha en is elgondolkodom, hogy eddig jobban becezett most meg kevesbe. Ezt a kezdeti lelkesedes hianyanak szamlajara irom az atalakulasokat.
2013. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Én is úgy érzem, hogy egyre inkább kezd benőni a feje lágya, komolyodik, és kezd egyre inkább személyesebbé válni a kapcsolat.

2013. febr. 18. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem meg rohadtul idegesít ha keresztnevem egy rövidített formáját használja,amit pl a barátaim is. Fordítva ő is utálja,ki akad rajta,hisztizik egy sort,de én persze meg se szólaljak ugyan azért.....
2013. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!