Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel csak azért, mert eldöntöttétek, hogy örökre vele lesztek?

Figyelt kérdés

exem mindig is arról álmodott, hogy az első barátnője lesz az utolsó is. én voltam az első barátnője, nekem is ő volt az első barátom. 19 volt, amikor összejöttünk, két évig jártunk. szerintem ez kicsit sok is volt, sokáig húztam az időt a szakításig, már korábban kellett volna, de most már mindegy. úgy vettem észre, sőt még mondta is, hogy megromlott a kapcsolatunk, már kevésbé szeret, stb. a vége felé minden összeveszésünknél mondta, hogy ha nem tetszik valami, keressek mást, szakítsak vele. önbeteljesítő jóslat lett: szakítottam vele.


megismertem egy másik srácot is, akivel nem csaltam meg, csak ő volt az, aki ráébresztett arra, hogy van más pasi is a világon, nem kell ragaszkodnom valakihez, akivel már nem érzem jól magam, nem vagyok már belé szerelmes. nagyon sírt a volt barátom, hogy ne hagyjam el, azt mondta, bármit megtesz. utólag könnyű, a kapcsolatunk alatt nem úgy tűnt, mintha annyira szeretne.


elmondtam neki, hogy megismertem valakit, hátha így könnyebb neki elengedni, de azt mondta, őt ez sem zavarja, inkább legyen valaki rajta kívül az életemben, csak maradjak vele. szakítás után kiderült, hogy meg akarta kérni a kezemet. azelőtt is mondogatta, hogy örökké velem lesz, sosem szakít velem, stb.


szerintem az egész már csak arról szólt, hogy kitalálta, hogy mivel én vagyok neki az első, ezért bármit csinálok, örökké velem marad. rengetegszer elmondta, hogy nyugodtan szakítsak vele, meg a szemembe mondta, hogy már annyira nem szeret, mint az elején, de mégis kinézte már a jegygyűrűt, meg nagyon összeomlott a szakításnál, és az sem zavarta volna, ha megcsalom a jövőben...


mit gondoltok a helyzetről? ti is kitartanátok "elvből" vagy nem tudom hogy miből egy rossz kapcsolat mellett?


2014. júl. 20. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2014. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is így gondolom
2014. júl. 20. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
remélem te nem ígérted meg szerencsétlennek,hogy vele leszel örökké.
2014. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jól tetted, hogy szakítottál vele. Majd jön mindkettőtök életébe egy olyan személy, akivel boldogok és kiegyensúlyozottak lesztek. Nem érdemes rossz kapcsolatban élni, ill. ha mindkét fél szereti a másikat és változást akar, azért mindkét félnek tennie kell.


24/l

2014. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy állok hozzá, nem akarok csalódni szétmenni...szóval akivel összejövök vele akarom leélni az életem...és szerintem minden problémát meg lehet beszélni, meg lehet oldani...mindent megtennék a kapcsolatért, a lányért a világok mindennél jobban szeretek...de ha menni szeretne elengedném, nem hagynám, hogy miattam szenvedjen...


21F

2014. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mellette maradtam volna :) De nem kellettem neki.


F/19

2014. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem törődne velem, és ezen nem is lenne hajlandó változtatni, megcsalna, megütne stb....magyarul szar lenne a házasságom, akkor kilépnék belőle. Ahogy a régebbi kapcsolataimból is kiléptem amikor már nem éreztem jól magam.


Az embernek nem kötelessége eltűrni mindent, csak mert valamikor tett egy ígéretet, amihez A MÁSIK nem tartotta magát...(hűség, tisztelet, szeretet stb).


Ha ezek nem jönnek be a kapcsolatba (bántalmazás, elhanyagolás, hűtlenség), akkor pedig nálam nem múlnak el az érzések, nem fogom magam rosszul érezni, és nem fogom megszegni az ígéretem:)

2014. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!