Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ha reggel ugy mentek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha reggel ugy mentek el a baratnotoktol, hogy megbantottatok es sir, akkor munka utan beneznetek hozza megvigasztalni?

Figyelt kérdés

Nem lakunk egyutt, de a baratom kozel dolgozik.

Mindketten hibasak voltunk reggel, en bocsantot kertem. O nem, es nem is jott el este. Rosszul esik :(


2014. júl. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvastad Eric Berne Emberi játszmák című könyvét?
2014. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alap hogy nem kérek bocsánatot még ő nem hajlandó feloldani ezt a stresszhelyzetet, én is bedurcizok és nem veszem fel aznap a telefonomat, hiába keres, akkor tutti este eljön és hoz virágot és bon-bont és ő kér bocsánatot.
2014. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd lenyugszik,gondolkodik a dolgon,és felkeres,ha szeret.Persze csak ha tényleg bocsánatot kértél.
2014. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát igazából el se mennék úgy, hogy sír...ha nagyon nincs időm ott maradni akkor is inkább késnék munkából...de biztos benéznék munka után, vagy legalábbis felhívnám ha nem sikerült reggel kibékíteni...


21F

2014. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi!

Hat kb. azota is sirok megszakitasokkal. Nem tehetek rola, ilyen erzekeny lettem.

Utolso: kicsit remeltem, hogy eljon munka utan, de nem. Raadasul elutazik munka ugyben holnap, es csak egy het mulva jon meg.

2014. júl. 20. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
:(
2014. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld vhogy elérni hogy beszéljétek meg! Nem jó haragban elválni! fel a fejjel!
2014. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

En mar mast nem tudok tenni, felig voltam hibas, meg reggel bocsanatot kertem, mielott elment.

Erre nem mondott semmit, es azota sem, az elobb irt, hogy hogy vagyok... hat hogy lennek?!

2014. júl. 20. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem beszéljétek meg...még nincs olyan késő este...de tényleg fontos megbeszélni...

21F

2014. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!