Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy megbántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy megbántam, hogy elveszítettem a szüzességemet vele?

Figyelt kérdés
Első kapcsolat volt, hosszútávú, félév után feküdtem le vele. Ő már tapasztalt volt. Már 1 éve nem vagyunk együtt, azóta már van valakim, vele is lefeküdtem, de úgy érzem, neki kellett volna az elsőnek lennie.
2014. júl. 21. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
nem tök mindegy? Túl vagy rajta és kész...szerintem tök mindegy ki az első.
2014. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezért van, hogy sokan 2 évet is várnak vele, ahogy itt olvastam :) élj úgy, hogy semmit ne kelljen megbánnod :) most már jobban fontold meg mit teszel :) és normális dolog ez az érzés...


21F

2014. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy....
2014. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem nem tökmindegy...
2014. júl. 21. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Normális, de már mind1..
2014. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor hibáztasd magad, ha nem mindegy...visszacsinálni nem lehet! elszúrtad, békélj meg vele!
2014. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Abba gondolj bele, hogy amikor az elsővel lefeküdtél, úgy érezted, hogy neki kell az elsőnek lennie. Neki is voltak jó tulajdonságai amikért szeretted. Szerintem ezért utólag nem ér azt mondani, hogy nem érdemelte meg, hiszen szeretted...
2014. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, habár en meg szűz vagyok, de bele tudom magam képzelni a helyzetedbe, hiszen most új párod van, ezért érzed így:)
2014. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordul. Én is megbántam anno....19 évesen vesztettem el... Ha tudom hogy 5 évvel később találkozom a férjemmel, esküszöm megvártam volna, és vele veszítem el... de hát nem tudtam:( most már mindegy.
2014. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel már nem tudsz vele mit kezdeni, így felesleges enni magad rajta
2014. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!