Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves vagyok, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok, a barátnőm 19. Anyukája 38, a pasija 33. Első találkozásom lesz velük, hogyan viselkedjek? Letegezhetem őket? (főleg a srácnál jönne ki furán a "Jó napot kívánok" mert majdnem egyidős velem)?

Figyelt kérdés

Árnyalja a dolgot, hogy anyagilag, stb. én állok jobban. Anyuka kozmetikus, a pasi jelenleg munkanélküli, előtte mixerként dolgozott hajókon. Barátnőm szerint az anyja fiatalos, én is úgy hallottam hogy 20 évesként viselkedik. Klubbokba jár, kihívóan öltözik. A pasi meg a barátnőm szerint egy lúzer. Én is ezt hallottam róla, a külseje miatt jött össze vele az anyja.

Én jól nevelt vagyok, más társadalmi rétegből jöttem. Ezért nem tudom hogyan viselkedjek majd velük. Nem akarok túl udvarias lenni, mert azzal félek hogy átadom nekik a gyeplőt. Amit nem szeretnék.


2014. júl. 21. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mond nekik hogy sziasztok ennyi , ha szólnak akkor válts
2014. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szép napot"

Egyébként attól, hogy egy korosztály vagytok, miért kellene tegeződni? Idegenek vagytok egymásnak.

2014. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hapsinak szerintem köszönhetsz hellót, egy kézfogás, ilyesmi.

Az anyjának meg max megkérdezed a barátnődet, hogy hogyan viselkedik. Én az anyjának köszönnék csak jónapottal.

2014. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és azt már vajon hallottad-e, hogy amilyen az anya olyan a lánya?! :D
2014. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!