Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelképes ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelképes ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt újra, előtte pár éve már jártunk, hatalmas szerelem volt. Most is jó úton tartunk efelé. Sajnos viszonylag nagy távolság van köztünk, majdnem 100km, így csak 2 hetente találkozunk. Tegnap is találkoztunk, és én azt mondtam neki félig viccből, hogy úgy szeretnék tőle valamit, ami által mellettem lehetne akkor is, ha épp nem találkozunk. Ő (ő a pasi egyébként)ezt nem is firtatta sokáig, azt mondta következő alkalomra kitalál valamit. Viszont azt is mondta, hogy én is találjak ki valamit következő alkalomra ami 2 hét múlva lesz, azaz ő is szeretne tőlem valami jelképes dolgot, ami egymásra emlékeztet minket.

De fogalmam nincs mit adhatnék neki. Van valakinek valami ötlete? Mit adhatnék neki? Személyes dolog, pl fénykép szóba sem jöhet. Köszönöm.


2014. júl. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a jelképes ajándékok közül,a mézeskalács szív, bele meg vagy szeretlek, vagy a nevét, vagy az első randi színhelyét...
2014. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 1 ötletem van, a kulcstartó. De ez kicsit béna, nem?
2014. júl. 21. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

NEM!

még jobb mint a mézeskalács szív, mert a kulcs mindig kell, és mindig eszébe juthatsz.. szuper!

Milyenre gondoltál, szíves vagy valami kevésbé elcsépelt?

2014. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kulcstartó jó ötlet lenne, ha rgy kicsit egyedibb, személyesebb lenne. Adhatsz akár egy mackót, amin egy olyan póló van, amin a te vagy az ő vagy minkettötök neve vagy egy ilyesmi van
2014. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam még bele. Nem szivecskés, az biztos. Kulcscsomó minden nap van nála lakásé is, és autóé is, ezért gondoltam erre. De nem is tudom...
2014. júl. 21. 15:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Vagy egy ilyen jobb lenne? De ez meg nem giccses felnőtt embereknek?


[link]

2014. júl. 21. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneket árulok.. :DD

Komolyan, kézműves vagyok, ékszerkészítő, és ilyen kulcstartókat, és nyaklánc medálokat is árulok...

A fiatal párok nagyon szeretik, meg a ying yang-osat is...

2014. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!