Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mit hoz majd a nyuszi?...

Nálatok mit hoz majd a nyuszi? Csak jelképes csokifigurákat, vagy nagyobb ajándékot is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
általánban minimális (jelképes) csoki, és vmi kisebb játék. Tavaly építőjátékot kaptak közösen a fiúk, idén gyurmakészletet mindenféle kiegészítővel.
2013. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Lányom biciklit kap, mert most lenne amúgy is aktuális, így legalább nem a semmire kapja hanem a nyuszi hozza neki. Eldugunk pár tojást a kertben és egy könyvet vettem neki a szeretetről az ő korosztályának megfelelő szinten..
2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
a könyv természetesen nyuszikról szól, egy nyuszicsaládról :-)
2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Tavaly egy csokinyuszi+ Ikeás libikókát kapott, idén szintén csokinyuszit+ festéket meg nyomdát. Nekünk most rosszabb, mert 2. van a névnapja, így akkor kap ugyis nagyobb ajándékot.
2013. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én még a gyerekem születése előtt eldöntöttem, hogy a Mikulás és a Nyuszi, csak jelképes ajándékként csokit hoz. Eddig szép és jó, de az én 2,5 évesen nem eszi meg a csokit. Maradt a gyümölcs, de azt mindig kap, úgyhogy ebből kiindulva kisebb értékben kap valami tárgyajándékot. Egy jó minőségű csoki mikulás vagy nyuszi 600 ft körül van, ha hozzáteszek még 150 Ft-ot a Fakopáncsban nagyon klassz kirakót tudok venni érte. Úgyis kirakó mániás mostanság. Ennél nagyobb ajándékkal nem készülök, csak a húsvéti díszítéssel. Nagyobb ajándék nálunk születésnapra és Karácsonyra "jár".
2013. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
csak csokinyuszi, tojás, ilyesmi. nálunk sem a nyuszi,sem a mikulás nem hoznak játékot vagy egyéb ajándékot, eszembe sem jut. van szuletésnap, névnap, karácsony, gyereknap, amikor ajándék is van, egyébként is néha valami aproság, pl kiránduláson, de a husvét lényege nem az ajándékozásrol szol.
2013. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétra mindig csak kis ajándékok vannak. Most egy kis doboz puzzle-t kaptak lányaim, egy hercegnős rubik kockát és hullahoppot. Na meg csokikat elrejtve a fűben (már ha nem lesz hó...)
2013. márc. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami ajándékot!

Tejallergiás a gyerek, szóval sok édességet nem ehet, de eddig sem favorizáltam!

2013. márc. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zabmester ***** válasza:
100%
Leginkább édességet, komolyabb ajándék ilyenkor nem szokott lenni nálunk.
2013. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem neki egy különleges csokinyuszit, amit jó esetben megkóstol, de nem szokott....és együtt sütünk belőle süteményt, a nyuszi,mint olyan nem hoz ajándékot.
2013. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!