Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennètek egy olyan pasival aki külsöre nem a legjobb, az anyagi helyzete nem rozsàs, de olyan vèdelmezö tipus?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vėdelmezö: DD
2014. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak olyannal lennék vagyok aki megértő és figyelmes..
2014. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyám ugyan így volt apámmal, kis tróger senki volt amikor össze jöttek anyám meg azért elég jó nő aztán, együtt voltak 25 évig apám összeszedte magát, lett egy jó állása, meggazdagodott aztán nem lelépett a p!csába -.-

Szóval vigyázni kell mert lehet csak addig ilyen amíg úgy sem tudna magával mit kezdeni. Nekem is volt két hétig olyan pasim aki kb mindent megtett volna értem, de anyagilag egy nulla volt, mondjuk arról is elfelejtett szólni hogy van egy gyereke. Na mindegy hagytam a francba.

2014. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak ennyi alapján biztos nem, a védelmező típus nem igazán jön be
2014. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki védelmezőnek állítja be magát, általában kullancs vagy zsarnok. Emellett még csúf és csóró is... igazi főnyeremény!
2014. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Amanda03 válasza:
Nem.
2014. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, igen, mindenkinek más az ideál :) Nekem például nagyon bejönne, mert legalábbis én nem a külsőt és az anyagi hátteret nézem. Ha valaki védelmező típus, az szerintem leginkább rendes srác lehet , de kivétel mindog lehet. Nem ismerem a férfiakat, mert még egy fiúm sem volt, de azthiszem tiniként még ráérek :D
2014. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!