Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi párom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párom az exem legjobb barátja, sokszor beszél az exemről nekem, ez normális? Vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés

Mindig feljön az exem témába, hogy vele milyen volt nekem, meg hol jártunk, meg fényezi magát, hogy ő mennyivel jobb, mint az exem. Mindezt kérdés/kérés nélkül.


Szerintetek mi oka van erre? Féltékeny? Bűntudata van, hogy összejött velem? Vagy hasonlítgatja magát az exemhez, amolyan férfiúi büszkeség miatt?


(huszonévesek vagyunk)


2014. júl. 20. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a férfiúi büszkeségre szavaznék, de ha neked ez ennyire kellemetlen, mondd meg neki, hogy te se beszélsz a volt csajairól:)
2014. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez valami beugratós kérdés?
2014. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
meleg vágyai vannak a legjobb barátja után
2014. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld ezt meg vele, hogy téged zavar.
2014. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es: hány éves a kapitány?:))


köszönöm a válaszokat, szerintem is rivalizál, ami nevetséges, mert ő mindenben sokkal jobb az exemnél.

2014. júl. 20. 19:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Már meghalt szegény.
2014. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6: :(
2014. júl. 20. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy még mindig eladó egy íróasztal, nem érdekelne?
2014. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos van itthon három is. Nincs esetleg valami díszes növénytámasztód eladó? Kezd oldalra tartani a páfrány, hiába forgatom folyton, ahogy halad a nap. :D
2014. júl. 20. 19:55
 10/15 anonim ***** válasza:

Volt alumíniumból egyszer, de elvitték a cigányok.


És kis fiókos szerényetek is van?

2014. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!