Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki megcsalja a párját miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalja a párját miért van még vele?

Figyelt kérdés

lefeküdtem a pár férfi tagjával párszor, nem tudom miért nekem irogat és keres mikor van párja.

24/L


2014. júl. 21. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak a szex miatt. A sokan tudnak szeretni X-et és szexelni Y-al
2014. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DanteSparda ***** válasza:
kell neki a biztos pont
2014. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem zert mert szretik a párjukat de vagynak vmi ujra szexualis teren
2014. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:
100%

Van egy biztos meleg ágyikója meg ebéd és vacsi minden nap az asztalon, van egy biztos pontja, és talán inkább már mondható megszokásnak mintsem hűde nagy szeretetnek, vagyis nem abban a formában szereti már ahogy azelőtt.


Te meg egy bizonytalan eset vagy akivel jó szexelni néha...változatosság...

2014. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én sem mondanám már ezt túl nagy szeretetnek. Ha igazán szeretné nem csalná meg. De nem szereti őt igazán.
2014. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
eleg nagy sz.rnak erzem magam ebben a viszonyban
2014. júl. 21. 19:13
 7/15 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy neki szeretőnek kellesz akihez eljár néha.

Ez nem éppen felemelő érzés a szeretőnek. Szerintem párszor szexeltetek, oké, kaland megvolt, de ne legyél szerető.

2014. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ASOT ***** válasza:

Akkor meg ne legyél benne....gondolj bele nem téged csalnak meg, te lehet, h csak egy plusz jó vagy néha...

de lehet h nem :)

2014. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Ennyit is érsz...
2014. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Üríteni használ, de amúgy semmit nem jelentesz neki...ne reménykedj. Otthon meg ott a mosott ruha, tiszta otthon, meleg étel stb...


És valóban így van. Ennyit érsz. Kb mint egy wc. Gusztustalan...


Ha annyira szarul éreznéd magad minimum befejezted volna , de még inkább el sem kezdtél volna egy viszonyt olyannal akinek van párja.

2014. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!