Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasinak kell mindent fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasinak kell mindent fizetni? Még akkor is ha már kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50-50
2014. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyne persze te kis ingyenélő, ha még csak fel sem ajánlod hogy fizetnél nem leszel hosszú életű sehol sem!
2014. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Fizetek én helyetted mindent. De ebben az esetben akkor ugrasz, amikor én szólok, nem amikor kedved van.


24/F

2014. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 jogos, semmi sincs ingyen, valamit valamiért. végül is ez a piacgazdaság :D
2014. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fényember ***** válasza:
Nálunk ez így nincs megszabva, van mikor ő fizet van amikor pedig én. Nem tartjuk számon, mert amúgy tök lényegtelen. Nem azért vagyunk egymással, hogy anyagilag kifosszuk a másikat. L
2014. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor hogy.Nálunk nem mindig fizetek én, vagy inkább úgy mondom, hogy vagy fizeti mindenki a magáét, vagy én fizetem az éppen aktuális dolgot. Azt nem szoktam hagyni, hogy mindent ő fizessen.
2014. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nalunk fele fele.

Ha etterembe megyunk egyszer o fizet, egyszer en.

Ha nala vagyok o vasarol kajat es foz, ha nalam van en vasarlok es fozok.

2014. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az a nő aki ezt hagyja, az pénzéhes, a pasi aki megteszi az balek.


Vagy mindig felesben fizetnek, vagy egyszer egyik, egyszer másik.


Én már a második randin nem hagytam a férjemet fizetni. Én fizettem, utána meg felesben ment.

2014. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!