Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! SZÉP kártyával kapcsol...

FONTOS! SZÉP kártyával kapcsolatban ha étteremben szeretnék vele fizetni ahol elfogadják akkor mindegy melyik alszámlán van az összeg tudok vele fizetni?

Figyelt kérdés
Állítólag vannak valamilyen alszámlák de én nem értek hozzá sajnos. Például szabadidő, vendéglátás ilyesmik. Remélem nem csak akkor lehet használni étteremben ha a vendéglátás alszámlán van a pénz, mert ha jól emlékszem akkor a szabadidőn van.A kártya nem az enyém, hanem anyáé és azt sem tudom hogy lehet-e úgy használni hogy ő nincs ott. Arra gondolok hogy irassak vele egy meghatalmazást és vigyem el az igazolványait vagy ez nem szükséges? Légyszi mindkét kérdésre válaszoljatok. Köszönöm előre is!
2012. dec. 22. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem nézik, hogy kié a kártya.DE amúgy igen csak a vendéglátással tudsz fizetni étteremben.szabadidővel nem.Ez benne a szívás.
2012. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Étteremben csak a vendéglátás alszámla egyenlegéből fogyaszthatsz.

A SZÉP Kártya névre szól, azt csak a tulajdonosa használhatja. A SZÉP Kártya elfogadóhelyek fizetéskor kérhetik a személyazonosító iratokat, és összenézhetik az aláírást is a kártya hátoldalán lévővel.

Azonban édesanyádnak lehetősége van rá, hogy társkártyát igényeljen számodra, ha elmúltál 18.


Több infót itt találsz:

[link]

2012. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!