Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy szex nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szex nélkül nem tartok komolynak egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet ez csak az én berögződésem, de az eddigi kapcsolataimat nem tudom igazi, komoly kapcsolatnak tartani mert hogy bár volt ami több hónapig tartott, de senkivel sem volt szex. Amúgy 18 éves lány vagyok. Csak én vagyok így ezzel? Úgy érzem, a szex az valami áttörés. Ne értsetek félre nem misztifikálom túl a szüzesség dolgot, meg nem ítélek el senkit azt sem aki korábban kezdte mint én. És nem vagyok senkire irigy meg ilyenek. De én a szeretkezést és a vele járó orgazmust valamiféle áttörésnek tartom és nem tudok komolynak tekinteni teljesen egy olyan kapcsolatot, amiben ezt még nem éltem át. Ti hogy vagytok ezzel? Légyszíves ne bunkóskodjatok, akit nem érdekel a dolog az ne írjon.
2014. júl. 21. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
normális, hogy kívánod a másikat, és szeretnéd érezni, így van rendjén ,ennyi idősen tök rendben van ez így...
2014. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szex rnedkívül jó dolog de amikor először túl vagy rajta ..azt fogod gondolni csak ennyi volt b..sz..meg. És normális hogy ezt gondolod. Az kapcsolat amiben nincs szexx, óvodás szerelem, mert normál esetben tinédzserkorban 17-18 évesen megtörténik az első aktusss.
2014. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szex nélkül is lehet komoly kapcsolat, de szexel már persze komolyabb. Ez nem jelenti azt, hogy csak arra kell utazni, mert akkor az nem is kapcsolat. Ez nem olyan, hogy ha lefekszel valakivel akkor leszel csak kapcsolatban.
2014. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a-nélkül is kapcsolat a kapcsolat de nekem az egy hatalmas pluszt adna.
2014. júl. 21. 22:21
 5/6 anonim válasza:
A szex normális esetben a kapcsolat 70 %-át teszi ki. Főleg 18 évesen.... :) A dugás testi szükséglet. 18 évesen, hogy tudsz dugás nélkül élni?
2014. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudja milyen, tud nélküle élni...


Én speciel akkor is tudtam élni nélküle amikor 2 évig nem volt pasim, pedig előtte már volt szex.. egyszerűen azért mert a szex nem jelent semmit addig amíg nem jó.


És nekem csak 24 éves koromban lett jó amikor a férjemmel összejöttem:) Soha senki mással nem volt orgazmusom.


Egyébként igazad van de csak egy bizonyos részben. Mert ha egy pár eldönti hogy egy pár lesznek, és mondjuk csak 2 hét múlva szexelnek, akkor az a 2 hét nem fog kitörlődni amit szex nélkül töltöttek, az ugyanúgy a kapcsolatuk része.

2014. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!