Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasik nagy része tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik nagy része tényleg csak olyan lányokkal létesít anális kapcsolatot, aki nem elég fontos nekik, nem tisztelik, nem szeretik eléggé?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, félreértés ne essék, nem tudtam máshogy felrakni a kérdést. Ezt egy olyan személy mondta, aki tapasztalt és adok a véleményére. De azért másokéra is kíváncsi lennék. És még arra is hogy ti fiúk kivel mentek bele ilyesmibe? Milyen kritériumok vannak nálatok?

2014. júl. 18. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Unják a puncit és helyette kakát szeretnének toszni.
2014. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem ez a kérdés. Az nyilvánvaló, hogy X idő után unja...
2014. júl. 18. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem igaz, embere válogatja, meg a két ember közti kapcsolat milyensége. Aki mondjuk szexkapcsolatban akar anált a csajtól, az egyértelműen még csak nem is tiszteli a lányt - szerintem. De egy jól működő párkapcsolatban nem hiszem, hogy ez lenne a jele, ha a pasi nem szereti a barátnőjét. Persze ha ez az análos dolog azzal is társul, hogy a srác nem veszi figyelembe a lány vágyait, kielégülését, stb.. akkor már sanszosabb, hogy nem szereti igazán.
2014. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. júl. 18. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Èn bárkit seggberakok csak előtte kuljon egy nagyot ;)
2014. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Antihater ***** válasza:

Az anális sex is csak sex. Sőt... Ha van esze az adott pasinak, akkor még jobban kell bíznia a csajban az análhoz, mert ha például hepatitises a csaj, akkor fertőzésveszély... stb.

(gumival persze ez is kivédhető)

2014. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság szerintem. Én a szerelmemnek is ugyanúgy betettem a popsijába, mint előtte a többi csajnak, akikkel együtt voltam. Meg a többiektől is azt hallottam, akikkel szóba jött a dolog, hogy csinálják rendszeresen análisan a párjukkal.
2014. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi sosem csináltuk, és nem is fogjuk. Szerintem ez az adott 2 embertől függ, illetve a vágyaiktól, és nem a köztük lévő kapcsolat erősségétől. Mi nem csináljuk, mert mindketten undorítónak tartjuk.
2015. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!