Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem megyünk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem megyünk el sehova sem. Soha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig megígéri hogy megyünk, de sosem lesz belőle semmi. Mondom is neki, de igazából nem is érdekli szerintem. Kitér a válasz elől, egyre kevesebbet találkozunk és ha mondom neki hogy többet, morog hogy neki van családja is.

Amikor egész nap a gép előtt ül.

Van hogy 2-3 óránként válaszol, amikor megkérdeztem hogy játszott-e mindig hazudik hogy ő nem ő már nem.

Tudom hogy szeret, de már nem úgy mint az előtt. Mintha csak egy lány lennék neki :(


2014. júl. 21. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állítsd választás elé.
2014. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert, ha fiónak tekintene, jobb lenne? :) Értsd meg, h nem attól szeret valaki valakit, h egész nap a s eggében lóg.
2014. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezek mellett kértem, hogy szokjon le a cigiről, mert allergiás vagyok rá, de nem tette, és erről is hazudik.. annyira rosszul esnek ezek, de nem izgatja..

Ő 18f én 17l

2014. júl. 21. 23:44
 4/11 A kérdező kommentje:
De szerintem heti 2 találkozás amikor xboxozunk nem egy jó párkapcsolati program
2014. júl. 21. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:
hova tudnátok elmenni? lefogadom 1ikőtök sem dolgozik, a várost vagy falut úgy ismeritek mint a tenyereteket. Ez van. ha munkátok lesz, minden jobb lesz. több lehetőség.
2014. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek választottál ilyet akkor? Ja van xboxa, akkor nem lehet túl szegény.
2014. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Néha egy kis sétálnak is örülnék de ő soha nem akar jönni, barátokkal pedig nem mehetek mert akkor megsértődik
2014. júl. 21. 23:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem van xboxom :D
2014. júl. 21. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem annyira szeret, sokkal inkább egy önző, nem törődöm alak. a választása a tied, vele vagy nélküle.
2014. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:

A helyedben elbeszélgetnék vele, hogy így nem érzem jól magam a kapcsolatban. Felvetnék konkrét programot konkrét időpontban és megkérdezném, hogy eljön-e.

Azt meg ne hagyd, hogy besérüljön, ha a barátaiddal mész valahova, mert normál esetben nem áll meg az élet a barátokkal, ha pasid van. Ezzel simán manipulál és érzelmileg zsarol téged. Ha hagyod magad, ez csak egyre rosszabb lesz, mert azt fogja hinni, hogy bármit megtehet.

Beszélj vele, konkrétan mondd el, hogy mi nem jó neked, beszélgetés nélkül nem fog megoldódni.

2014. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!