Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi erről a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi erről a véleményetek? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Kis hülyeség az egész, de azért mégis érdekel, hogy mit gondoltok erről, mint kívülállók. Ki akarunk rakni pár képet az új lakásba a barátommal, de az a baj, hogy csak ilyen 3-4 évvel ezelőtti képeink vannak amik jobban sikerültek és szép emlékek fűznek hozzájuk. Én azokon a képeken pedig totál másképp nézek ki mint most (akkor hollófekete volt a hajam, most világosbarna, akkor 45 kg kis csontkollekció voltam, most 56 vagyok, szóval nagy a különbség), olyan mintha nem is én lennék, hanem egy másik csajszi... :) Nem gáz ilyen régi képet kitenni? Nem keltené azt a benyomást, mintha 3-4 éve semmi emlékezetes pillanatunk nem történt volna?
2014. júl. 22. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nyár van, tessék új képeket csinálni

leszarom, hogy esik az eső

2014. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem tök jó régi képeket kirakni, még ha akkor nem is úgy nézel ki mint most. Én is szeretnék ilyeneket a lakásba, a régiben voltak.
2014. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semeddig sem tart pár új képet csinálni! Amúgy meg a régi sem gáz, az is ti vagytok. :)
2014. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
56 kilóval, pont jó vagy. Sőt nálam az optimális csaj 70-80-nal kezdődik. Amúgy, ha az emlékezetes dolgok régen történtek, akkor csak régi képet tehettek ki, mert ha mait raktok ki, azon ugye nem az emlékezetes dolog lesz. Amúgy meg irigyellek, hogy ilyen hülyeség a legnagyobb problémád.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegyetek ki újakat is és régieket is!

mi az hogy nem készült rólatok 3-4 éve fotó?! tegyetek valamit!

2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le? Ha nektek tetszik, akkor kinek a véleménye számít még?
2014. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!