Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről az egészrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről az egészről? Ti szakítanátok vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A párom ma esti műszakban van. Nemrég jöttem el tőle vittem neki vacsorát a munkahelyére. Hazajöttem és bekapcsoltam a gépet be akartam lépni a facebookomra. De bejelentkezve maradt. Nem szoktam kutakodni a dolgai között de gondoltam ha már így van megnézem az üzeneteit. Bár ne tettem volna. A volt barátnőjével beszélget. Szóba kerültem én is. Azt mondta a csajnak hogy én egy főnyeremény vagyok, igazi feleség típus, de nem szeret úgy mint ahogy őt szerette. Ő neki az "igazi" én pedig a "megfelelő". A beszélgetésből kiderült hogy találkozott is vele azt mondta a párom neki hogy megijedt mert nem gondolta hogy még ilyen erősek az érzései iránta, és szinte napi szinten tartja vele a kapcsolatot. Most mit gondoljak? Nem tudom ezzel kit alázott meg jobban engem vagy azt a másik csajt. Végülis engem tart "feleség típusnak", főnyereménynek. Nem tudom. Ti mit gondoltok erről az egészről? Mit tennétek?
2014. máj. 16. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Elég szemét vagy..
2014. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért vagyok szemét?
2014. máj. 16. 19:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már ma elküldeném az ,,Igazi"-hoz,nem érném be a megfelelő szereppel.
2014. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Téged csak feleségnak tart\tartana, de egy másik nőhöz vonzódik, valószínűleg meg is csalt\csalna. Rajtad áll a választás, de jól gondold át.
2014. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A szemét jelzőt én inkább a párodra használnám. 3-as vagyok.
2014. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de azt mondta a csajnak hogy én egy főnyeremény vagyok neki. Velem képzeli el. Kérlek próbáljatok nekem tanácsokat adni. Kívülállóként tudtok nem indulatból. Nem akarok hirtelen felindulásból felrúgni mindent.
2014. máj. 16. 19:44
 7/22 A kérdező kommentje:
szerintetek nem azt a csajt alázta meg azzal hogy nem őt tartja feleség típusnak "csak arra" hogy nagy érzelmeket vele tud átélni. Én már nem tudom mit gondoljak. El akar venni feleségül. Most mihez kezdjek?
2014. máj. 16. 19:47
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolj bele.Más nő után kajtat,mással flörtöl,mással találkozott.Te vagy,aki sz@ros gatyát mos,de máshoz vonzódik.Ezek után én biztos sárba tiporva érzeném magam,minimum leordítanám azt a gerinctelen fejét a pasinak,és elküldeném a halál farkára.Nő vagy,nem valami tárgy,vagy kapcarongy.Nem muszáj eltűrnöd,hogy te vagy a jó kis feleség,a párod meg megy a farka után.
2014. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki keres, az talál! Ezért nem jó dolog kutakodni..
2014. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is elég rossz dolog , hogy tartja vele a kapcsolatot és beszélgetnek(Ha nem köti hozzá már semmi).


Meg mi az a sallang duma , hogy téged nem szeret úgy mint őt ... akkor legyen vele ha őt jobban szereti , ilyeneket ne mondjon nekem senki a hátam mögött.


Dobnám elég rendesen! /F

2014. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!