Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom kint van külföldön, még pár hónapig kint is lesz, és szeretném valamivel meglepni, amit levélben kap meg. De nem tudom, hogy mi lenne az, amitől leesne az álla úgy igazán. Tudnátok ötleteket adni nekem? :) előre is köszönöm


2014. júl. 22. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kép a puncidról maszti közben?
2014. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szexi fehérneműs, esetleg akt képek...


Maszti közben lősz egy-két selfie-t és azt küldöd el neki :)

2014. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj neki egy fotóalbumot, Szerelmünk lapjai címmel. Tegyél bele képeket,a közös életetek fontos eseményeiről és írj hozzá szövegeket :) bár nem tudom mióta jártok,érdemesebb ezt, ha régebb óta együtt vagytok,több a kép.. :)
2014. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!