Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem azt akarja, h távolít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt akarja, h távolítsam el a tetoválásomat. Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Nem rég házasodtunk össze, és most nagyon elkezdte ezt nyomni. Márk akkor is elég bosszús volt miatta amikor még csak jártunk de akkor ilyet nem kért.

Na de a tetoválásról: 26 évesen csináltattam indiában az akkori szerelmemmel, aki történetesen egy nő volt. A tetkó nem a nevét tartalmazza hanem egy ősi motívumot. A bal lábamon az achilles íntől kissé balra helyezkedik el, kb 5 centi hosszú a legszélesebb részén.

Több okom van amiért nem szeretném eltávolítani. Az egyik,h igenis gyönyörű és feledhetetlen emlékeket szereztem ott és nem csak az akkori párom, hanem india lenyűgöző szépsége miatt. Ráadásul egy elég neves helyen csináltuk. Valamint mi tagadás jól nézz ki és az ilyen eltávolító műtétek után sokszor nagyon csúnya nyom marad.

Titeket mennyire zavarna ha a párotokon lenne egy olyan tetkó amit közösen csinált valakivel a múltból? (és nem az illető nevét ábrázolja)



2014. júl. 22. 16:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon zavarna.


Én össze sem jönnék ilyen csajjal.

2014. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
mivel indiában történt és lezbi vagy ezért zavarna de nem követelném, hogy távolitsd el.
2014. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

nálam a tetoválás is kizáró tényező bocsi :)


21F

2014. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%
indiában egyébként mi olyan szép? tehenek mászkálnak a főutakon, sok millió ember egy utcában, bűz, mocsok, betegségek,áhh többet nem mennék oda.
2014. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Én még ugyan fiatal vagyok hozzád képest, de engem nem zavarna. 21/F
2014. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok leszbi..... akkor nem lenne férjem drága
2014. júl. 22. 16:17
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna. Mindenki a maga ura, néha el kell viselni a szeretteinken olyat ami nekünk nem tetszik.
2014. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavarna! És a férjed tisztában volt a tetkóddal, amikor jártatok és a menyasszonya voltál csak, így utólag házasság után semmi joga ilyet kérnie tőled.
2014. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha őszintén szeretném s páromat, akkor nem zavarna engem.
2014. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Engem sem zavarna, kivéve ha obszcén tetoválás lenne.

Az esküvő előtt nem zavarta, csak most? Vagy a hozzá kapcsolódó szerelmi történet miatt zavarja?

2014. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!