Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok hozzá h a pasitok csak hazásság után akarja a szexet?

Figyelt kérdés
Írhatnátok véleményt is ezzel kapcsolatosan, mit gondoltok erről, miért lenne jó, miért lenne rossz várni több évig ezzel, ti nektek mennyi fáradtság lenne kibírni szex nélkül. Köszönöm előre is aki ír :)

2014. júl. 22. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha aznap derül ki, hogy szar vagy a szexben, mondjuk túl vastag a faszod, és fáj neki, vagy ilyesmi, akkor válhattok el
2014. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szexológiai értelemben biztosan nem ajánlott ezt csinálni.
2014. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó. Mi van,ha akkor derül ki,hogy szexben abszolút nem passzolunk?

Plusz én szeretem a szexet,akivel együtt vagyok azt kívánom is. Évekig várni nem lenne jó.

2014. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, hogy nincs ezzel a mentalitással semmi baj, vannak akik így gondolják, és ezt tiszteletben kell tartani. Másoknak viszont nagyon nehéz kibírni ezt, ezért célszerű hasonló beállítottságú, gondolkodású párt keresni, mert e nélkül szinte lehetetlen
2014. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Olyan pasi nincs..:D
2014. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba, miért?:

- szükségem van a szexre, nem bírom nélküle és nem is akarom

- ha ott gond van, az jó ha nem a házasság után derül ki, mert utána macerásabb lépni, márpedig millió egy olyan probléma lehet ami miatt nem működhet a szex (nem megfelelő méret, nem azonos szexuális kultúra, eltérő szexuális igények, vágyak, fétisek, stb.)

- egy egészséges kapcsolathoz nekem hozzátartozik a szex is

- a szex egy jó dolog, miért kellene nélküle élni?

2014. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
tudod vannak akik szeretnének szellemi utat járni (vallás, hit) és itt viszont ez is beletartozik h a vágy üldözése nem épp boldog életet vonz maga után. Itt az erős lelki kapcsolat a lényeg, ha addig kibírjuk lemondásokkal, később bátran kötitek össze az életedet a másik partnerrel. Tudom h ez a mai felfogásban abszolulte elfogadhatatlan és furcsa, nem tudom mit fog szólni az a lány akinek ezt fogom mondani h én várni akarok, bár tényleg ott vannak a méretbeli dolgok... nekem viszont nem kicsi, és ezt most nem dicsekvésből írom :D
2014. júl. 22. 17:19
 8/23 A kérdező kommentje:

ennek az egésznek az egyik lényege h ne a szex legyen a kapcsolatotok alapja, hanem h mennyire illetek össze személyiségileg.


Manapság már rég nem divat ez, és mégis elválnak (ha jól tudom házasság 90% mostanában válással végződik)

2014. júl. 22. 17:23
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

#7

Ahogy gondolod.

Csak amikor ott lesztek friss házason és akármit csinálsz neki fájni fog, és leesik a fejedben, hogy így kell majd leélnetek pár évtizedet akkor rájössz, hogy a vallás és hit egy jó dolog a hül*eség meg egy másik :))))

Nem mindent kell szó szerint elfogadni egy jóval felvilágosultabb korban, mint amikor azt odaírták.


Szoktam mondani, hogy azt NEM neked írták, hanem a sivatagban élő totál írástudatlan embernek, egy olyan korban amikor még a mai tudományok 99%-a nem is létezett, egy olyan kultúrkörben ahol a nemiség tabu volt. (szemben a fél világgal már akkor is) Aki ezt nem érti meg az egyszerűen nem vallásos, hanem elvakult :)

2014. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
vallás lényege a hit, h hiszel a bibliában, és a szerint élsz és követed azt az utat, ez is vele járója. Tudomány is egy hit.
2014. júl. 22. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!